Dzień Dziecka na Chomiczówce

Osiedle Chomiczówka ul. Nerudy 1, Warszawa
📅 niedziela 29.05.2016
dzien dziecka 2016 na chomiczówce 2016

W tym roku przewidziano wiele muzycznych i sportowych atrakcji dla najmłodszych podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka na Chomiczówce. Imprezę poprowadzi DJ Miki (wcieli się w nią Małgosia Kosik), która rozbawi każdego dziecko i porwie do wspólnej zabawy. Zaśpiewają i zatańczą Fruktaki czyli Panie: Jagódka i Truskawka oraz Pan Ananas. Będzie również pokaz tańca hawajskiego.

Ponadto będzie okazja aby podziwiać występy laureatów XXII Bielańskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych „Taneczny Krąg 2015” oraz wokalne popisy uzdolnionych zwycięzców konkursu „Mikrofon dla każdego”.

Scenicznym występom towarzyszyć będą także liczne zabawy animacyjne i plastyczne,
będą także dmuchane zamki i różne konkurencje w miasteczku sportowym.

Nie zapomniano również o atrakcjach dla rodziców i dziadków, którzy przyjdą ze swoimi pociechami na piknik. Wieczorem, od godz. 19.30, najsłynniejsze covery zagra Zespół Brooklyn Band.

Serdecznie zapraszamy!

Sobota 29 maja, od godz. 14.00

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Osiedle Chomiczówka ul. Nerudy 1, Warszawa

Organizator: Urząd Dzielnicy Bielany