Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii: zapisy na nowy rok szkolny!

Warszawa mapa

wtorek 10.05.2022 do wtorek 31.05.2022

Trwają zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii. Dla pasjonatów minionych wieków, dla tych, którzy chcą wiedzieć i rozumieć więcej.

Głównym celem Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii jest kształtowanie w słuchaczach postaw otwartości, tolerancji i zrozumienia współczesności, poprzez upowszechnianie znajomości dziedzictwa historycznego i kulturalnego Polski i świata. Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii są interdyscyplinarne, łącząc tematykę z zakresu historii, historii sztuki, geografii, filozofii. Uzupełniają i rozszerzają program nauczania historii w szkole podstawowej.

ABSOLWENCI DUCHA LEPIEJ ROZUMIEJĄ TERAŹNIEJSZOŚĆ, KOJARZĄ FAKTY, WYCIĄGAJĄ WNIOSKI, ANALIZUJĄ, POTRAFIĄ MYŚLEĆ KRYTYCZNIE. SĄ TOLERANCYJNI I OTWARCI. ZNAJOMOŚĆ HISTORII POTRAFIĄ WYKORZYSTAĆ W WIELU DZIEDZINACH ŻYCIA.

Jak co roku zapisy na nowy rok szkolny rozpoczynamy już 15 maja. Serdecznie zapraszamy.

Więcej o nas na: www.duch.edu.pl

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

FB /fundacjaduch

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii: zapisy na nowy rok szkolny!

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii powstała, aby przekazywać dzieciom i młodzieży wiedzę z zakresu historii Polski oraz historii świata w ciekawy i nowoczesny sposób. Fundacja prowadzi liczne projekty edukacyjne, największym z nich jest DZIECIĘCY UNIWERSYTET CIEKAWEJ HISTORII …

Więcej

Adres:

ul. Zielna 39 (Budynek PASTy)
pokój 902, IX piętro, domofon 6.
00-108, WarszawaKontakt:

uniwersytet@duch.edu.pl
http://www.duch.edu.pl
facebook