Dzieci zmieniają mój świat! Na lepszy!

📅 poniedziałek 20.12.2021 do niedziela 26.12.2021
Dzieci zmieniają mój świat! Na lepszy!
Jak smakuje śniadanie w dużej rodzinie? Czy w dużej rodzinie jest więcej katarów, klocków na podłodze i kwiatów na parapecie? A czy rodzice wesołej gromadki mają jeszcze czas, aby poje-chać w siną dal i mieć chwilę tylko dla siebie?

Trwa wyjątkowa w skali kraju kampania społeczna promująca duże rodziny, których codzienność jest z jednej strony bardzo zwyczajna, a z drugiej wyjątkowo nietypowa. Przekaz kampanii to pełna ciepła, emocji, ale też humoru, 45-sekundowa opowieść o życiu w dużej rodzinie: o zmaganiach po-ranka, nietypowych umiejętnościach rodziców, o wyzwaniach, ale też o codziennym zdziwieniu i wspólnych momentach, które tworzą potem rodzinne wspomnienia.

Kluczowym elementem kampanii jest myśl przewodnia: „Dzieci zmieniają mój świat!” to hasło kampanii, które jest jednocześnie pytaniem do każdego rodzica: jak dzieci zmieniły Twój świat? Co się zmieniło od kiedy tworzymy rodzinę? Jak dzieci przeorganizowały nasze życie? Pytanie jest też zachętą do refleksji o tym jak wygląda nasza codzienność odkąd przeżywamy ją wraz z dziećmi, które nadają przecież życiu zupełnie inny rytm.

Każdy rodzic inaczej przeżywa swoje rodzicielstwo, dlatego odpowiedzi na pytanie postawione w kampanii będą różne: na bardziej szalony, nieprzewidywalny, radośniejszy… Za każdym razem jednak zmiana ta będzie zmianą NA LEPSZE.

Chcemy tą kampanią zapoczątkować nową jakość przekazu o dużej rodzinie. Chcemy normalizować postrzeganie dużych rodzin. Realizując ten projekt pragniemy wspierać kulturę rodzinności, pokazując jak ważną komórką społeczną jest rodzina – mówi Judyta Kruk, rzecznik prasowy Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Kampania stanowi pierwszą tego typu realizację Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”. Została zrealizowana dzięki dofinansowaniu w ramach ministerialnego konkursu „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021.

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent