Duch miasta. Spacer Detektywistyczny dla Dzieci

centrum miasta mapa

sobota 26.11.2016

15 zł od dziecka

Duch miasta. Spacer Detektywistyczny dla Dzieci

Nie wiem czy mi uwierzycie, ale gdziekolwiek nie postawi się stopy w tym mieście – one tam są. Tłuką się, wyją, snują pozornie bez celu… Duchy. Jesteście zaskoczeni? Jest ich tutaj cała masa.

Ile występuje w Krakowie duchów na jeden metr kwadratowy miasta? Gdzie w ciemną noc można zobaczyć jak wyłażą spod ziemi? Czy mogą nam coś zrobić? Czy są groźne i czy należy się ich bać?

Kolejny Spacer Detektywistyczny dla Dzieci o mocnych nerwach!

Profesorowi Michałowi Rożkowi in memoriam (mam nadzieję, że się nie obrazi…)

Zapraszam serdecznie!

*****
Wycieczki testowane są na dzieciach (własnych!)

– Cena: 1 Dziecko – 15 zł, Rodzeństwo: zniżka (drugie i trzecie Dziecko – 10 zł; gdy w spacerze uczestniczy 4 i więcej Rodzeństwa – cena do uzgodnienia indywidualnie :). Rodzice i Opiekunowie – bezpłatnie.
– Czas spotkania i wiek uczestników:
I GRUPA: godz. 10:30 – Dzieci 6-7 lat
II GRUPA: godz. 14:00 – Dzieci 8-10 lat

– Miejsce spotkania: podane zostanie wkrótce, będzie to centrum miasta
– Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, KONIECZNA JEST REZERWACJA telefoniczna lub mailowa: tel. +48 697 367 511 mail: fishkakrakow@gmail.com

*****
Pani Fishka. Jest mamą. Jest przewodniczką miejską. Jest też historykiem sztuki, a ci ludzie dobrze wiedzą jak tropić tajemnice. Zapytajcie rodziców – opowiedzą Wam o najsłynniejszym polskim historyku sztuki – Panu Samochodziku. Pani Fishka też jest niezła w te klocki. No i ma miażdżącą przewagę nad Panem Samochodzikiem – współpracuje z dziećmi. Dzieci natomiast wiedzą najlepiej co i gdzie.

*****
Zapraszamy na cykl tajemniczych spacerów po Krakowie dla dzieci.

Co miesiąc wpadamy na trop sensacji. Co miesiąc wyruszamy w miasto śladem zagadkowych krakowskich zjawisk. Uczymy się widzieć, zauważać i wysnuwać wnioski. Odkrywamy sekrety takie, że ho ho.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie