Duch miasta. Spacer Detektywistyczny dla Dzieci

sobota 26.11.2016

15 zł od dziecka

Duch miasta. Spacer Detektywistyczny dla Dzieci

Nie wiem czy mi uwierzycie, ale gdziekolwiek nie postawi się stopy w tym mieście – one tam są. Tłuką się, wyją, snują pozornie bez celu… Duchy. Jesteście zaskoczeni? Jest ich tutaj cała masa.

Ile występuje w Krakowie duchów na jeden metr kwadratowy miasta? Gdzie w ciemną noc można zobaczyć jak wyłażą spod ziemi? Czy mogą nam coś zrobić? Czy są groźne i czy należy się ich bać?

Kolejny Spacer Detektywistyczny dla Dzieci o mocnych nerwach!

Profesorowi Michałowi Rożkowi in memoriam (mam nadzieję, że się nie obrazi…)

Zapraszam serdecznie!

*****
Wycieczki testowane są na dzieciach (własnych!)

– Cena: 1 Dziecko – 15 zł, Rodzeństwo: zniżka (drugie i trzecie Dziecko – 10 zł; gdy w spacerze uczestniczy 4 i więcej Rodzeństwa – cena do uzgodnienia indywidualnie :). Rodzice i Opiekunowie – bezpłatnie.
– Czas spotkania i wiek uczestników:
I GRUPA: godz. 10:30 – Dzieci 6-7 lat
II GRUPA: godz. 14:00 – Dzieci 8-10 lat

– Miejsce spotkania: podane zostanie wkrótce, będzie to centrum miasta
– Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, KONIECZNA JEST REZERWACJA telefoniczna lub mailowa: tel. +48 697 367 511 mail: fishkakrakow@gmail.com

*****
Pani Fishka. Jest mamą. Jest przewodniczką miejską. Jest też historykiem sztuki, a ci ludzie dobrze wiedzą jak tropić tajemnice. Zapytajcie rodziców – opowiedzą Wam o najsłynniejszym polskim historyku sztuki – Panu Samochodziku. Pani Fishka też jest niezła w te klocki. No i ma miażdżącą przewagę nad Panem Samochodzikiem – współpracuje z dziećmi. Dzieci natomiast wiedzą najlepiej co i gdzie.

*****
Zapraszamy na cykl tajemniczych spacerów po Krakowie dla dzieci.

Co miesiąc wpadamy na trop sensacji. Co miesiąc wyruszamy w miasto śladem zagadkowych krakowskich zjawisk. Uczymy się widzieć, zauważać i wysnuwać wnioski. Odkrywamy sekrety takie, że ho ho.