Czas na chiński dla dzieci i młodzieży online

online

środa 23.09.2020 do wtorek 13.10.2020

Czas na chiński dla dzieci i młodzieży online

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych na kursy języka chińskiego w postaci zajęć online.

Kursy online to świetna, nowoczesna metoda uczenia się języka, która jest wygodna i ekonomiczna, jest też szansą dla dzieci i młodzieży spoza Krakowa na naukę języka chińskiego na najwyższym poziomie. Rodzice nie muszą martwić się o dojazdy czy powroty dzieci. Wystarczy, że posiadają dostęp do internetu oraz urządzenie, którego można używać w trakcie kursu.

Zajęcia online ruszają od 10 października. W tym semestrze Instytut Konfucjusza otwiera 2 nowe grupy początkujące: Kotki (9-11 lat) oraz Qiliny (13-16 lat). W Instytucie Konfucjusza w Krakowie najważniejsza się jakość, dlatego liczebność grup wynosi od 6 do 8 osób.

Grupa Kotki (9-11 lat) – wtorki 17:00-18:00

Formuła zajęć wzbogacona jest grami i zabawami opartymi na nauce języka oraz dodatkowymi warsztatami tematycznymi z zakresu kultury chińskiej. Zajęcia będą współprowadzone przez polskiego i chińskiego lektora.

Grupa Qiliny (11-13 lat) – środy 18:05-19:35

Zajęcia odbywają się w systemie naprzemiennym – w jednym tygodniu zajęcia prowadzone są native speakera, w drugim – przez polskiego lektora. Uczniowie korzystają z podręcznika HSK Standard Course (w j. angielskim) oraz materiałów opracowanych przez lektorów.

Lekcje odbywać się będą na platformie Webex. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo instytut.konfucjusza@uj.edu.pl.

Zakres materiału realizowany w trakcie kursów opiera się na podstawie programowej dostosowanej do wieku uczniów oraz zakłada przygotowanie do zdawania międzynarodowych egzaminów certyfikowanych języka chińskiego: YCT (Youth Chinese Test) oraz HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi).  Formuła zajęć, zwłaszcza w przypadku najmłodszych uczniów, opiera się na nauce języka przez zabawę.

Wszystkie informacje dotyczące opłat i szczegółów kursu znajdują się na stronie www.instytutkonfucjusza.uj.edu.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:warsztaty