Cyrkowe atrakcje dla dzieci! Częstochowa

ul. Krakowska 10 w Poczesnej koło Częstochowy mapa

sobota 16.06.2018

Wstęp wolny

Cyrkowe atrakcje dla dzieci! Częstochowa

Takich sportowych wyzwań jeszcze nie było! Już 16 czerwca Centrum Handlowe Auchan Poczesna zamieni się w cyrkowe kulisy, gdzie maluchy będą mogły zmierzyć się w wesołych akrobacjach. Miniszczudła czy buty klauna to tylko niektóre z atrakcji.

Wstęp bezpłatny!

Choć nie będzie to „cyrk na kółkach”, a atrakcje odbędą się w pasażu galerii Centrum Handlowego Auchan Poczesna, to z pewnością nie zabraknie emocji i wesołej zabawy. Mali goście centrum poznają tajniki pracy cyrkowców i zmierzą się w zabawnych akrobacjach. Takiego cyrku w ramach Rodzinnych spotkań ze sportem jeszcze nie było!

Na małych sportowców czekają iście cyrkowe wyzwania. Uczestnicy zajęć będą ćwiczyć równowagę i sprawdzą swoje siły na specjalnej desce do balansowania. Na pozostałe dzieci czekają ciekawe tory przeszkód – jeden z nich zawodnicy będą musieli przebyć na specjalnych kółkach, kolejny na miniszczudłach, natomiast ostatni w wielkich butach klauna. Każdy śmiałek otrzyma w tym dniu upominek od Centrum Handlowego Auchan, a zabawę uświetni kolorowy, cyrkowy wystrój z mnóstwem balonów. Będzie się działo!

Cyrkowe wyzwania odbędą się 16 czerwca w godz.: 12:00-18:00 w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:cyrkzabawa

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także