UD

Co robią uczucia? Akcja twórcza z Agnieszką Cienciałą

CK ZAMEK / Laboratorium
🗺 mapa
📅 piątek 02.06.2023
🎫 17zł
Co robią uczucia? Akcja twórcza z Agnieszką Cienciałą
Radość, duma, zachwyt, złość, niepokój, lęk… Wszyscy znamy te emocje – i wiele innych. Ale czy wiemy, co robią, kiedy mają wolne? Czy się lubią? Z którymi z nich warto się zaprzyjaźnić? Teraz w końcu możemy zobaczyć, CO ROBIĄ UCZUCIA.

Kto wspina się najwyżej, jak może?
Kto zagrzebuje się w ziemi?
Kto brnie przez pustynię?
Kto lata w bańce mydlanej?
Kto depcze wszystko, co ładne?
Kto zbiera ślimaki z chodnika?

Przed nami spotkanie z książką, która niesamowicie działa na wyobraźnię. Co robią uczucia? z lapidarnym, poetyckim tekstem Tiny Oziewicz oraz dowcipnymi ilustracjami Aleksandry Zając stanie się pretekstem do rozmowy o emocjach. Zastanowimy się, gdzie czujemy je w ciele. Czy można jednocześnie odczuwać te z pozoru sprzeczne? Dlaczego niektóre z nich wydają nam się takie trudne? A może po prostu niewygodnie jest je czuć, podczas gdy z innymi jest nam tak przyjemnie?

Akcje twórcze skierowane do uczniów klas I-III pozwalą na pracę z zakresu edukacji emocjonalnej. Podczas jego trwania uczestniczki i uczestnicy będą mogli skorzystać ze zróżnicowanych aktywności. Będzie czas na rozmowę, czytanie książki, ruch oraz pracę plastyczną nawiązującą stylistycznie do oszczędnych obrazów Aleksandry Zając.

Animatorka to doświadczona trenerka, która pracuje, podążając za potrzebami grupy. Dba przy tym o poczucie bezpieczeństwa biorących w spotkaniu osób. Zwraca też uwagę na podsumowanie spotkania, tak by uczestniczące w nim dzieci miały czas i sposobność podzielić się refleksjami.

wiek: od 7 do 9 lat
czas trwania: 120 minut

Twórczyni:
Agnieszka Cienciała

Wydarzenie odbędzie się w CK ZAMEK Laboratorium (ul. Św. Marcin 80/82).

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Rezerwacje biletów dla grup: FORMULARZ REZERWACJI

BILETY – cennik:
17 zł – dla jednej osoby
15 zł/szt. – grupowy (powyżej 15 os.)
1 zł – dla opiekuna, opiekunki grupy (jeden na 15 os.) oraz dla osoby asystentującej osobę z niepełnosprawnością
Każda osoba musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun, opiekunka).

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej, Kartę Seniora oraz legitymacje Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi, Dawców Przeszczepu oraz Zasłużonych Dawców Przeszczepu – udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.
Fakturę za bilety zakupione online można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.
Możliwość zakupienie biletów przed wydarzeniem w kasie CK ZAMEK tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność kartą lub gotówką.
Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Szanowne Widzki, Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

739 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent