Chodź na słówko – Centrum Sztuki Dziecka zaprasza na kultowy spektakl

Scena Wspólna (ul. Brandstaettera 1/ul. Za Cytadelą)

niedziela 19.03.2023

Chodź na słówko - Centrum Sztuki Dziecka zaprasza na kultowy spektakl

W niedzielę, 19 marca, w Scenie Wspólnej odbędzie się spotkanie z bohaterami kultowego, ukochanego przez całe rodziny spektaklu „Chodź na słówko”.

Bohaterami przedstawienia są słowa, które zostały niewyraźnie wypowiedziane przez małą dziewczynkę, więc nie wiedzą, kim są tak naprawdę. Kula pragnie stać się kurą, a Toperz zastanawia się, czy nie powinien być nietoperzem. Ich zabawne pomysły, które mają pomóc w rozwikłaniu tych rozterek, przywołują na scenę całą plejadę fascynujących postaci. Spektakl bawi, a finał zaskakuje nie tylko dzieci, ale także rodziców i dziadków.

Przed i po spektaklu będzie można także pobawić się słowami. Podczas działań warsztatowych „Chodź, zrób plakat” uczestnicy i uczestniczki wymyślą swój własny alfabet i przygotują za jego pomocą plakat. To może być początek niesamowitej, twórczej przygody!

SZCZEGÓŁY:

19 marca:

  • g. 11.00 / 13.00: „Chodź, zrób plakat”
  • g. 12.00: „Chodź na słówko”

Wydarzenia dedykowane są wszystkim od 7 roku życia.

BILETY dostępna na portalu Bilety24.pl

Wydarzenia „Chodź, zrób plakat” odbywają się w ramach programu „Wspólnie Спiльно” realizowanego przy wsparciu UNICEF i Miasta Poznań.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Chodź na słówko – Centrum Sztuki Dziecka zaprasza na kultowy spektakl

Centrum Sztuki Dziecka

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu istnieje od 1984 roku. Jego głównym celem jest inspirowanie profesjonalnej twórczości dla dzieci i młodzieży, promocja nowych wartościowych zjawisk artystycznych, popularyzacja i wspieranie rozwoju nowych metod edukacji kulturalnej młodego pokolenia, …

Więcej

Adres:

ul. Św. Marcin 80/82
61-809 Poznań


Kontakt:

tel. 61 64 64 470
media@csdpoznan.pl
http://www.csdpoznan.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:teatr