Bulwar[t] Sztuki 2020

Teatr Łaźnia Nowa mapa

niedziela 16.08.2020

Bulwar[t] Sztuki 2020

Teatr Łaźnia Nowa zaprasza do zielonego ogrodu na plenerowe spotkania literacko-artystyczne dla dzieci, z kosmosem w tle. Wspólne czytania z aktorkami, muzykowanie dla najmłodszych i warsztaty filozoficzne. To plan na ostatnie wydarzenia dla rodzin w ramach Bulwar[t]u Sztuki 2020, który potrwa jeszcze do 16 sierpnia.

W niedzielę (9 sierpnia o 12:00) zaplanowano ostatnie z rodzinnych czytań na trawie. Fragmenty najpiękniejszej powiastki filozoficznej dla dzieci: „Małego Księcia” Antoine de Saint-Exupéry’ego w interpretacji aktorki – Pauliny Napory będą punktem wyjścia do rozważań filozoficznych.

W ostatnią bulwar[t]ową niedzielę Teatr Łaźnia Nowa przygotował muzyczną niespodziankę dla widzów 3-6 lat i ich opiekunów. Przy dźwiękach fortepianu uczestnicy odbędą muzyczną podróż z Ucholudkiem, Królewną Melodią i rycerzem Triolą. Dzieci będą mogły wziąć udział w improwizacji muzycznej, spróbować ćwiczeń rytmicznych i harmonicznych, odkryć, czym są interwały, triola czy tonacja. Spróbują interpretować muzykę poprzez ruch, a nawet zagrają wspólny koncert. Spotkanie z improwizacją muzyczną dla widzów 3-5 lat odbędzie się 16 sierpnia w południe.

Wydarzenia odbywają się w plenerze – na świeżym powietrzu, na zielonej trawie, w ogrodzie Teatru Łaźnia Nowa (os. Szkolne 25, Kraków – Nowa Huta). Liczba miejsc jest ograniczona. Spotkania twórcze mają charakter kameralny i są prowadzone z przestrzeganiem wszystkich obowiązujących wytycznych sanitarnych. Zapewniamy widzom bezpieczeństwo i dbamy o komfort współuczestnictwa w wydarzeniach.

Wejściówki na stronie: http://bilety.laznianowa.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie