Budowanie poczucia własnej wartości – warsztat dla dzieci

Łódź, ul. Piotrkowska 29 mapa

sobota 03.12.2016

kraina rozwiązań superman

Poczucie własnej wartości zależy od tego, jaką postawę przyjmie dziecko wobec samego siebie. Czy będzie dostrzegało własną niepowtarzalność i wyjątkowość? Czy będzie lubić siebie, mimo słabości i wad? Czy będzie umiało wartościować różne aspekty obrazu samego siebie – wyglądu zewnętrznego, zdolności i umiejętności, cech charakteru? Właśnie kształceniu tych cech charakteru i sposobów myślenia poświęcone są warsztaty.

Prywatny Gabinet Terapeutyczny- „Kraina Rozwiązań” zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na warsztat „Mocne strony u dziecka”.

Pozytywne poczucie własnej wartości u dzieci redukuje niepewność, zmniejsza obawy, a tym samym skłonności do agresywnego zachowania.  Daje ogromne możliwości budowania szczęśliwego dnia i całego przyszłego życia. Jest także pomocne w relacjach z rówieśnikami.

Podczas warsztatu aktywnymi metodami dzieci będą miały możliwość zmienić stosunek do samych siebie. Zajęcia ułatwią również dzieciom  dostrzeżenie u siebie mocnych stron i pokażą, jak korzystnie zaprezentować je innym.  A przy okazji utrwalą nawyki szukania w ludziach przede wszystkim tego, co dobre i wartościowe.

Termin warsztatu: 3.12.2016 (sobota)
Godziny: 10.30-12.00

Miejsce:

Prywatny Gabinet Terapeutyczny „Kraina Rozwiązań”
ul. Piotrkowska 29,  90-410 Łódź

Wiek dzieci: 5-12 lat

Realizator:

Iwona Czerwoniuk – certyfikowany psychoterapeuta BSFT (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu), pedagog. Realizator warsztatów terapeutycznych i profilaktycznych dla dzieci i młodzieży o wieloletnim stażu. Prowadziła edycję programu „Nasze spotkania”, „Przemoc wobec dzieci”, „Ja i świat”.
Jest ambasadorem metody – „Dam Radę” i „Jestem z Ciebie Dumny”.
Prowadzi psychoterapię indywidualną dla dzieci i młodzieży oraz psychoterapię rodzinną.

Zapisy:
Zgłoszenia (imię  i nazwisko dziecka) można składać mailowo na adres: iwona@gabinetterapeutyczny.eu  oraz telefonicznie : 600 779 294.
Wszelkie informacje można uzyskać drogą telefoniczną i mailową.

Warsztaty są płatne.
 Koszt: 50,00 zł.
Ilość miejsc ograniczona!!!

Logo Pracowni Terapeutycznej Kraina Rozwiązań

Prywatny Gabinet Terapeutyczny - Kraina Rozwiązań

W swojej pracy psychoterapeutycznej pracuję w oparciu o metodę (BSFT)-Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu.

To metoda dająca możliwość w efektywny sposób znaleźć rozwiązanie dla różnych trudności i sytuacji kryzysowych.
Zajmuje się poszukiwaniem rozwiązań i małych …

ul. Piotrkowska 29
Łódź