Boże Narodzenie nad morzem

Natura Park, Ostrowo mapa

czwartek 01.12.2016 do wtorek 13.12.2016

Boże Narodzenie nad morzem

Tworzenie rodzinnej atmosfery w święta nie musi oznaczać spędzania ich w zaciszu domowym. Niezwykły, wigilijny czas możesz spędzić poza domem i delektować się magią świąt, a przy tym prawdziwym wypoczynkiem – bez sprzątania i gotowania.

Zaszalej w te święta i spędź je  nad morzem!   Ośrodek wypoczynkowy Natura Park przygotował świąteczny pakiet wypoczynkowy z gwarancją rodzinnej atmosfery. Noclegi w komfortowych, drewnianych domkach sprawią, że poczujesz się jak we własnym domu.  Są one bardzo przytulne, funkcjonalne i znakomicie wyposażone. I ten zapach… domki wykonane są z naturalnego drewna, dlatego panuje w nich niesamowity, zdrowy mikroklimat.

Pakiet świąteczny zawiera uroczystą kolację wigilijną wraz z odwiedzinami Mikołaja. W pozostałe dni serwowane będą posiłki przyrządzone przez znakomitego szefa kuchni. Prawdziwa uczta dla podniebienia! Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji – zabawy, warsztaty, seanse filmowe.

Jeżeli marzysz o spokojnych, rodzinnych świętach nie może Cię tam zabraknąć. Rezerwuj pakiet bowiem liczba miejsc jest ograniczona!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Natura Park

Natura Park

Natura Park to ośrodek wypoczynkowy nad morzem w sercu kaszubskiego lasu. Jest znakomitym miejscem wypoczynku, gdzie można oderwać się od codziennych trosk. Znajduje się tu wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W Natura Park …

Więcej

Adres:

ul. Łowiecka 18
Ostrowo, 84-105 Władysławowo, Polska


Kontakt:

501 025 911, 58 674 91 68
rezerwacja@natura-park.pl
http://www.domki.natura-park.pl/
facebook