Blachostki – warsztaty familijne

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie
🗺 mapa
📅 niedziela 04.08.2024
🎫 19zł
Blachostki – warsztaty familijne
Warsztat familijny dla rodziców i dzieci powyżej 12 lat.

DOSTĘPNOŚĆ

Muzeum realizuje program Samorządu Województwa Mazowieckiego „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”. W ramach programu osoby z niepełnosprawnościami i ich asystenci mogą skorzystać z wybranych wydarzeń w preferencyjnej cenie 1 zł. Program skierowany jest do mieszkańców województwa mazowieckiego. Więcej o programie i warunkach uczestnictwa: Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu. W celu potwierdzenia czy wybrane wydarzenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb zainteresowanych uczestników prosimy o kontakt mailowy: dostepnosc@ethnomuseum.pl lub telefoniczny: tel. 502 955 534 (możliwość wysłania SMS).

O WYDARZENIU

Blachostki to warsztaty inspirowane wystawą „Świat nierealny, lecz poznawalny. Malarstwo Magdaleny Shummer”. Poznacie technikę wytłaczania mosiężnych blaszek i stworzycie unikatowe zawieszki.

PROWADZENIE

Joanna Migut – artystka i politolożka, specjalistka ds. edukacji w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Doświadczona facylitatorka warsztatów artystycznych, w których uczestnicy tworzą obiekty z użyciem różnorodnych metod i technik. Inspiruje ją związek człowieka z Naturą. Projektując warsztaty z elementami rękodzieła sięga do teorii antropologicznej, mitów i legend, aby przyjrzeć się ich znaczeniu we współczesnym świecie.

537 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent