Bezpłatne warsztaty Mama Wie!

Hotel Sheraton ul. Bukowska 3/9 Poznań
📅 piątek 01.04.2016 do niedziela 03.04.2016
Bezpłatne warsztaty Mama Wie!
Dzięki bezpośredniemu spotkaniu z ekspertami można porozmawiać o problemach rozwojowych, ale także innych wyzwaniach macierzyństwa. Przy okazji upewniamy się, że będąc rodzicem nie musimy się tak strasznie bać i okazuje się, że sami jesteśmy najlepszymi specjalistami! Zachęcam do udziału w spotkaniach, bo to wiele ważnych tematów, grono wybitnych specjalistów i okazja do zaopatrzenia się w wartościowe poradniki Mamo, tato co ty na to?” – tak na warsztaty zaprasza Paweł Zawitkowski – gość specjalny, który towarzyszy spotkaniom od początku.

Swoją wiedzą w wybranych miastach będą dzielili się również położne, doradcy laktacyjni, ratownicy medyczni, dietetycy czy doradcy noszenia dzieci w chustach. Ich porady są bezcenne, szczególnie na początku wielkiej przygody, jaką jest macierzyństwo. Na każdego z uczestników będzie czekała torba z małym upominkiem.

Wiosną 2016 MAMA WIE odwiedzi 12 miast. Będą to:

Wrocław (11.03), Poznań (12.03), Łódź (13.03), Częstochowa (17.03), Kraków (19.03), Katowice (20.03), Bydgoszcz (1.04), Gdańsk (2.04), Toruń (3.04), Radom (15.04), Lublin (16.04) i Warszawa (17.04)

Warsztaty cieszą się coraz większą popularnością, dlatego organizatorzy planują spotkania również na jesień.

Zapraszamy do rejestracji i wypełnienia zgłoszenia na www.mama-wie.pl.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!