Bezpłatne pokazy Madagaskaru – musicalowej przygody

Ostrów Tumski mapa

niedziela 24.06.2018

Wstęp bezpłatny

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Nowym ZOO

Teatr Muzyczny w Poznaniu, Volkswagen Poznań sp. z o.o., Miasto Poznań oraz Miasto Września zapraszają na ostatnie w tym sezonie, wyjazdowe pokazy roztańczonego musicalu dla dzieci „Madagaskar – musicalowa przygoda”. Odbędą się one 21 czerwca o godz. 18.00 na Rynku we Wrześni oraz 24 czerwca o godz. 14.30 na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Wstęp na spektakle jest bezpłatny.

Spektakl powstał na podstawie pełnometrażowego filmu animowanego z 2005 roku – wielkiego hitu wytwórni DreamWorks, który doczekał się już dwóch kontynuacji. Lew Alex, żyrafa Melman, zebra Marty i hipopotamica Gloria mają dość życia w  zamknięciu. Pewnego dnia Marty, zafascynowany snującymi skomplikowane plany ucieczki pingwinami, wspólnie ze swoimi kompanami postanawia uciec z nowojorskiego zoo. Uciekinierzy zostają złapani, ale za karę władze ogrodu zoologicznego postanawiają wysłać ich do Afryki. Pośrodku oceanu klatki wypadają za burtę pokładu, a zwierzęta lądują na egzotycznej wyspie, gdzie rządzi Król Julian i jego zwariowana ferajna. Poznańską wersję musicalu wyreżyserował Jerzy Jan Połoński, który z sukcesami realizuje spektakle dla dzieci w  całej Polsce. Z entuzjastycznym przyjęciem widzów oraz krytyków spotkał się „Footloose” zrealizowany w kwietniu na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Głównym sponsorem plenerowych spektakli  „Madagaskar – musicalowa przygoda” w Poznaniu oraz we Wrześni jest Volkswagen Poznań, który świętuje w tym roku 25- lecie działalności. Wsparcie wydarzenia jest prezentem dla Wielkopolan i częścią obchodów jubileuszu największego pracodawcy w regionie.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także