Bezpłatna Strefa WOW dla dzieci w Atrium Reduta już OTWARTA!

Atrium Reduta mapa

piątek 29.10.2021 do poniedziałek 08.11.2021

Bezpłatna Strefa WOW dla dzieci w Atrium Reduta już OTWARTA!

W warszawskim centrum handlowym Atrium Reduta otwarto nowatorską i niepowtarzalną przestrzeń dla starszych i młodszych poszukiwaczy przygód oraz aktywnej rozrywki. Dzieci mogą się w niej oddać angażującej zabawie, a rodzice zyskali nowe miejsce do odpoczynku i rozmowy. To, co wyróżnia nową strefę rozrywkową dla dzieci, to wyjątkowa, niespotykana bryła tworząca gigantyczny napis WOW, wypełniona sprawnościowymi atrakcjami.

Na strefę składają się dwie przestrzenie:

  1. pierwszą z nich stanowi unikalny plac zabaw, wizualnie łączący dwa poziomy Reduty i tworzący wrażenie nieograniczonej powierzchni. To miejsce powstałe z myślą o aktywnym wypoczynku starszych użytkowników. Znajdziemy tutaj ukryte w bryle zawiłe labirynty, różnorodne przejścia, ścianki wspinaczkowe, podejścia linowe oraz zakręcone zjeżdżalnie.
  2. druga przestrzeń jest miejscem idealnym do zabawy dla najmłodszych. Dominują w niej miękkie siedziska z pianki o zróżnicowanych kształtach inspirowane sztuką współczesną. Młodsze dzieci mogą się po nich wspinać oraz bawić się na bezpiecznej, miękkiej podłodze. Natomiast rodzice znajdą tu idealne miejsce do odpoczynku.

Strefa WOW utrzymana jest w pozytywnych pastelowych barwach, w otoczeniu bogatej naturalnej zieleni. Przezroczyste ściany placu zabaw dodają bryle lekkości, a rodzicom zapewniają kontrolę nad bawiącymi się starszakami.

Bezpłatna Strefa WOW dla dzieci w Atrium Reduta już OTWARTA!

Strefa WOW jest bezpłatna i dostępna codziennie w godzinach aktywności galerii handlowej.

Nowy plac zabaw znajduje się w holu głównym na I piętrze galerii Atrium Reduta w pobliżu Drogerii Hebe. Bliskość drogerii, w której – w razie zapotrzebowania – można nabyć środki higieniczne czy coś do picia dla malucha, sąsiedztwo pokoju rodzica z dzieckiem i toalety oraz nowej strefy restauracyjnej Przystanek Smaku i hipermarketu to udogodnienia, które z pewnością spotkają się z przychylnością opiekunów.

Więcej szczegółów na temat oferty Atrium Reduta można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:plac zabawzabawa