Weleda
Weleda Baby

Bemikowo – rodzinne poranki wracają do Galerii Bemowo

Galeria Bemowo
🗺 mapa
📅 sobota 22.06.2024 do sobota 27.07.2024
Bemikowo - rodzinne poranki wracają do Galerii Bemowo
Warsztaty „Bemikowo – rodzinne poranki” wracają do Galerii Bemowo! Przygotujcie się na twórcze sobotnie poranki pełne malowania, śmiechu i zabawy! Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się w sobotę, 22 czerwca w godz. 11.00-13.00. Na najmłodszych klientów Galerii Bemowo czekają warsztaty malowania figurek gipsowych.

 

„Bemikowo – rodzinne poranki” to wyjątkowa okazja, by dzieci mogły rozwijać swoje talenty artystyczne w towarzystwie rodziny i rówieśników. Warsztaty powracają z nową energią i ciekawymi tematami. Spotkania będą odbywać się regularnie, dostarczając niezapomnianych wrażeń najmłodszym uczestnikom.

 

Na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 22 czerwca w godz. 11.0-13.00 dzieci będą mogły pomalować gipsowe figurki przedstawiające ulubione postacie z bajek i nie tylko. Najmłodsi, pod czujnym okiem rodziców i animatorów, będą mogły wyrazić swoją kreatywność i stworzyć unikalne dzieła sztuki.

Warsztaty „Bemikowo – rodzinne poranki” są całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Spotkania odbywają się w Galerii Bemowo, na pierwszym piętrze, na dziecięcym placu zabaw (przy strefie gastronomicznej). Zachęcamy do spędzenia sobotniego przedpołudnia w twórczej i przyjaznej atmosferze.

Szczegóły dotyczące warsztatów są dostępne na profilu Galerii Bemowo na Facebooku oraz na specjalnej grupie na Facebooku poświęconej projektowi „Bemikowo – rodzinne poranki”.

431 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent