Baśn o zaczarowanym lisie

ul. Gwintowa 3 mapa

niedziela 05.06.2016

Baśń o lisie DZień DZiecka spektakl w przedszkolu i szkole

Baśn o zaczarowanym lisie na motywach baśni Braci Grimm – dla dzieci i dorosłych!

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy 5 czerwca o godz. 16.00 na niezwykły spektakl pt. „Baśń o zaczarowanym lisie” na motywach baśni Braci Grimm do sali teatralnej Szkoły Pijarskiej, ul. Gwintowa 3.

Następne przedstawienie 19-go czerwca o godz. 16.00 w sali teatralnej Prywatnego Gimnazjum i Liceum Sióstr Nazaretanek przy ul. Czerniakowskiej 137. Wejście wolne, dobrowolne datki na rzecz budowy nowego budynku przedszkola nr 210.

Od 20 lat w katolickim publicznym Przedszkolu Nr 210 w Warszawie rodzice z okazji Święta Dzieci przygotowują bajkę dla swoich dzieci, a od 4 lat dzielą się tym darem z małymi mieszkańcami Warszawy i ich rodzin. Co roku przychodzi na nie coraz więcej osób, ponieważ spektakle są wysokim poziomie (reżyseruje Beata Zaborek-Sroka). Samo prżedszkole jest równiez wyjątkowym miejscem na mapie Mokotowa. Prawie od stu lat siostry ze Zgromadzenia Sług Jezusa opiekują sie tu dziećmi z takim oddaniem, że chętnych jest co roku dwukrotnie więcej niż miejsc. Rodzice starają się pomóc w budowie nowego, większego budynku, między innymi działając w Akcji „7 milionów” która patronuje temu przedstawieniu.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckateatr

Zobacz także