Baranki Dzieciom w Kinie Pod Baranami – Nowe przygody Misia Uszatka

Kino Pod Baranami mapa

niedziela 19.11.2023

16

miś uszatek

Zapraszamy najmłodszych widzów do uczestnictwa w kolejnej odsłonie cyklu Baranki Dzieciom.

W niedzielę 19 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy najmłodszych widzów na kolejną odsłonę cyklu Baranki Dzieciom. W programie pokaz wybranych odcinków kultowego serialu o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół. Po seansie, mali widzowie wezmą udział w warsztatach plastycznych, które poprowadzi Joanna Żyłowska.

W ramach najbliższej odsłony Baranków Dzieciom, mali widzowie zobaczą cztery odcinki lubianego serialu Nowe przygody Misia Uszatka, który przedstawia przygody Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Serial ma charakter edukacyjny – uczy najmłodszych widzów tolerancji, uczciwości i zasad dobrego wychowania. Po seansie dzieci wezmą udział w zajęciach plastycznych, które poprowadzi Joanna Żyłowska.

BILETY: 16 zł

Na każdego małego widza odwiedzającego Kino po raz pierwszy, czeka pamiątkowy dyplom, który może z dumą powiesić na ścianie pokoju.
W kasie Kina Pod Baranami, w cenie 5 zł, dostępny jest Kinowy Pamiętnik, w którym mali widzowie mogą zapisywać, kolorować i wyklejać wspomnienia ze swoich pierwszych kinowych doświadczeń.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

Rynek Główny 27
31-010 Kraków


Kontakt:

12 423 07 68
kino@kinopodbaranami.pl
http://www.kinopodbaranami.pl