Balet dla dzieci

📅 środa 23.10.2013 do środa 06.11.2013
Balet dla dzieci

Do zerówki baletowej zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godz. 16.00 – 17.00.
Zajęcia obejmują w połączeniu z zabawą: umuzykalnienie, elementy rytmiki i tańców ludowych, utanecznienie, ćwiczenia korekcyjne. Po ukończeniu zerówki dzieci przechodzą do zespołu baletowego Gaduły.
Zapisy przyjmujemy przez cały rok. Obowiązuje strój ćwiczebny, baletki.

 

Do zespołu baletowego Gaduły zapraszamy starsze dzieci, w wieku od 7 do 14 lat. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godz. 17.00 – 19.30.

Zespół baletowy Gaduły powstał w 1993 r. w Ośrodku Kultury Kraków – Nowa Huta na os. Zgody 1. Założycielem, choreografem i pedagogiem zespołu jest była tancerka Opery i Operetki Barbara Gatty-Kostyal. Zespół bierze udział w wielu krakowskich, lokalnych imprezach plenerowych a szczególnie w licznych koncertach charytatywnych na rzecz ludzi starszych i chorych dzieci.

Informacje i zapisy do zerówki baletowej oraz zespołu baletowego Gaduły w Klubie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na os. Zgody 1, tel. 12 644 24 32 w. 28, osrodek@krakownh.pl                                                              

www.krakownh.pl                                                                                      

Serdecznie zapraszamy!

205 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent