Balet dla dzieci

środa 23.10.2013 do środa 06.11.2013

Balet dla dzieci

Klub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza dzieci, które kochają taniec do udziału w zajęciach zerówki baletowej oraz zespole baletowym Gaduły. Zajęcia, zarówno w zerówce, jak i zespole baletowym, prowadzi pedagog, choreograf baletu – pani Barbara Gatty – Kostyal.

Do zerówki baletowej zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godz. 16.00 – 17.00.
Zajęcia obejmują w połączeniu z zabawą: umuzykalnienie, elementy rytmiki i tańców ludowych, utanecznienie, ćwiczenia korekcyjne. Po ukończeniu zerówki dzieci przechodzą do zespołu baletowego Gaduły.
Zapisy przyjmujemy przez cały rok. Obowiązuje strój ćwiczebny, baletki.

 

Do zespołu baletowego Gaduły zapraszamy starsze dzieci, w wieku od 7 do 14 lat. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godz. 17.00 – 19.30.

Zespół baletowy Gaduły powstał w 1993 r. w Ośrodku Kultury Kraków – Nowa Huta na os. Zgody 1. Założycielem, choreografem i pedagogiem zespołu jest była tancerka Opery i Operetki Barbara Gatty-Kostyal. Zespół bierze udział w wielu krakowskich, lokalnych imprezach plenerowych a szczególnie w licznych koncertach charytatywnych na rzecz ludzi starszych i chorych dzieci.

Informacje i zapisy do zerówki baletowej oraz zespołu baletowego Gaduły w Klubie Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na os. Zgody 1, tel. 12 644 24 32 w. 28, osrodek@krakownh.pl                                                              

www.krakownh.pl                                                                                      

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Klub Ośrodka Kultury

Klub OK działa w strukturach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.
W ofercie różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.:
• Maluchowo
• zespół baletowy Gaduły oraz zerówka baletowa
• kursy językowe
• organizacja imprez okolicznościowych i tematycznych

Więcej

Adres:

os. Zgody 1
31-949 Kraków


Kontakt:

12 644 24 32
osrodek@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl