Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

Wrocławski Teatr Lalek mapa

środa 20.05.2020 do sobota 23.05.2020

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 4

Kochani Spółdzielcy, Drodzy Widzowie,

Spółdzielnia Bajek TĘCZA nie ustaje w działaniach. Bardzo się cieszymy, że tak chętnie wysyłacie nam kolejne prace, to dzięki Wam nasza BAJKA Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU może się opowiadać! Pani Marysia i cały zespół pracują na pełnych obrotach, żebyście co tydzień mogli wysłuchać kolejnych przygód Mistrza Pokera, Blobla i reszty przyjaciół.

Z tym większą przyjemnością ogłaszamy, że kolejny, już 4. rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU opublikujemy już 20.05 o 19:00. Tym razem przeczyta go dla Was znakomity aktor i mistrz dubbingu Krzysztof Grębski!

A nagranie znajdziecie >>TUTAJ<<

Myślicie, że w zamkniętym teatrze nic się nie dzieje? Mylicie się. Z najciemniejszych zakamarków wychodzą, wyfruwają i wypełzają ośmielone nieobecnością ludzi Najdziwniejsze Stworzenia. Niezupełnie podoba się to panu portierowi, który postanawia je schwytać i oddać do ZOO. Na pomoc uwięzionym wyrusza jednonogi Moli. Ich tropem podąża
jednak jeszcze ktoś inny…

ZADANIE NR 4

Dostaliśmy od Was prośby o więcej czasu na przygotowanie zadań. Dlatego na kolejne zadanie macie czas aż do następnej SOBOTY – 23.05 !

Wiemy już, że Wasza wyobraźnia nie ma granic w wymyślaniu Najdziwniejszych Stworzeń. Ale bardzo nas ciekawi, jak wyobrażacie sobie ludzkich bohaterów naszej BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, czyli pana portiera, dyrektora teatru, panią Grażynę i prezesa ZOO. Czekamy na Wasze prace w dowolnej technice.

Prace wyślijcie jak zawsze do Pani Marysi na adres: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl – koniecznie wraz z wypełnionym przez Waszych opiekunów formularzem.

Uwaga: Jeśli ktoś z Was wciąż jeszcze nie miał okazji wysłuchać BAJEK Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU, nie martwcie się! Wszystkie filmy SPÓŁDZIELNI BAJEK TĘCZA są przez cały czas dostępne na stronie www teatru! Znajdziecie je >>TUTAJ<<

#SPOLDZIELNIABAJEK #ZOSTANWDOMU #ZOSTAJEWDOMU

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:rysunekteatrzabawa