Bajki Pod Szesnastką – Zakochałem się w Milenie. Mamy zaproszenie!

Bajki Pod Szesnastką – Zakochałem się w Milenie. Mamy zaproszenie!

Księgarnia Pod Szesnastką, Al. Daszyńskiego 16
🗺 mapa
📅 sobota 18.02.2017
15 zł
Zakochałem się w Milenie

Z miłością nie ma żartów! A ta pierwsza jest najpiękniejsza, najważniejsza i… najtrudniejsza. Dawid jest zakochany właśnie ten pierwszy raz. Tylko co zrobić, żeby jego ukochana go zauważyła?

Piękna dziewczyna o oczach „jak dwa czarne słońca” i włosach „jak lśniący wodospad” budzi w chłopcu uczucia, których do tej pory nie znał. Jak sobie z nimi poradzić?  „Zakochałem się w Milenie” to przejmująca, a zarazem delikatna opowieść o tej pierwszej miłości, która może „dopaść” każdego, i wiek tu nie ma nic do gadania.

Po lekturze padnie odważne pytanie o miłość – bo jak wiadomo dzieci wiedzą najlepiej – poznając ich punkt widzenia wnosimy coś bardzo ważnego do naszego sposobu postrzegania świata. Tradycyjnie podyskutujemy o bohaterach – dowiemy się jak nasze pociechy oceniają ich zmagania – a może mogłyby im coś doradzić? Dlatego na spotkanie zapraszamy również rodziców, którzy chcieliby popatrzeć na te najważniejsze sprawy oczami dzieci.

Zauważyć dziecko

Bezpłatny mini-kurs e-mailowy · 5 dni

Zobacz dziecko, którym byłaś.

5 lekcji, które pomogą Ci zrozumieć, skąd biorą się Twoje reakcje wobec dziecka — i co możesz z nimi zrobić.

Zapisz się za darmo →

Po pogaduchach przygotujemy walentynkowe niespodzianki dla tych, których kochamy. Oczywiście nie będziemy zdradzać czy to dla mamy, czy dla Marysi z klasy – prawdziwa miłość musi być czasem niedopowiedziana.

Kontynuujemy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i  do wspólnej zabawy!

Zakochałem się w Milenie – warsztaty z Ta Dorotka
Sobota,  18 lutego 2017r. godz. 12.00
Księgarnia Pod Szesnastką, Al. Daszyńskiego 16

Koszt – 15 pln od dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.
Ilość miejsc ograniczona!

A już 25 lutego kolejne warsztaty dla małego aktora. Tym razem czytamy Bajki Lobela

Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/1040250756081124/

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 zaproszenie na warsztaty!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie:  miłość) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, imieniem i wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 16 lutego. Napiszcie też, jaka jest ulubiona książka Waszego dziecka.

Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

 

361 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent