Bajki Pod Globusem – ubieramy choinkę!

ul. Długa 1, Kraków
📅 sobota 02.12.2017
Bajki Pod Globusem - ubieramy choinkę!

Zgodnie z tradycją, pierwsze grudniowe Bajki Pod Globusem poświęcamy świątecznym przygotowaniom: ubieramy księgarnianą choinkę i szukamy lektur na świąteczne wieczory.  W tym roku Święta proponujemy spędzić z Mamą Mu i Panem Wroną.

Warsztaty przygotowania ozdób świątecznych poprowadzi Dorota Per z pracowni Ta Dorotka – Animacja Zabaw Dziecięcych. Nauczymy się robić dekoracje choinkowe – wyklejane bombki i renifery; każde dziecko zostawi jedną ozdobę na choince a drugą zabierze do domu.

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Krakowskie księgarnie na medal” realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Bajki Pod Globusem – ubieramy choinkę!

„Wigilia Mamy Mu i Pana Wrony”

Czy i jak motywować dzieci

Sobota, 2 grudnia, godz. 12.00