Bajka muzyczna: Królowa Śniegu. Gliwice

Stacja Artystyczna RYNEK, Rynek 4-5 mapa

sobota 15.02.2020

20

Bajka muzyczna: Królowa Śniegu. Gliwice

Jest nam niezmiernie miło ponownie gościć na scenie Stacji aktorów Teatru Wit-Wit i tym samym zaprosić wszystkich najmłodszych oraz rodziców i dziadków na przepiękny spektakl „Króla Śniegu”!

„Królowa Śniegu” to jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek J.Ch. Andersena zilustrowana dodatkowo przepiękną muzyką Przemka Witkowicza.

Bajka o wielkiej sile przyjaźni i dobrego serca. Gerda i Kaj to dwoje przyjaciół, którzy pewnego zimowego dnia spotykają Królową Śniegu. Królowa podstępem wymusza na Kaju pocałunek. Po tym wydarzeniu Kaj zmienia się z grzecznego chłopca w łobuziaka. Opuszcza dom, aby zamieszkać w pałacu Zimnej Królowej . Gerda postanawia odnaleźć chłopca. Podczas długiej wędrówki spotyka przyjaźnie nastawionego Kruka,sympatyczną Królewnę, nieco dziwnego Króla, w końcu trafia na bandę Zbójców. Na szczęście wśród nich jest przemiła Rozbójniczka, która pomaga Gerdzie dotrzeć do pałacu Królowej Śniegu.

Bajka muzyczna, działająca na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni i zwycięstwie Dobra nad Złem.

Czas trwania: 1h.
Postaci:
Gerda, Kaj, Tato, Kruk Karol, Król,Królewna Amelia, Rozbójnik Mech, Rozbójnik Pech, Rozbójniczka,Renifer, Królowa Śniegu*.

Bilety w cenie 20 zł** do nabycia w biurze Stacji Artystycznej Rynek w godzinach otwarcia (jesteśmy otwarci od wtorku do piątku w godzinach 15-19:30). Serdecznie zapraszamy!

*opis oraz fotografie pochodzą ze strony Teatru Wit-Wit  http://teatr.sgl.pl
** nie obowiązuje Karta Rodzina 3+

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:musicalteatr