Animacje on-line: Miesiąc Dziecka z mozaiką

https://www.facebook.com/groups/256072548784235/

poniedziałek 01.06.2020 do wtorek 30.06.2020

Animacje on-line: Miesiąc Dziecka z mozaiką

Podaruj swojemu Dziecku miesiąc zabawy z mozaiką!

Zapraszamy na piękny, wyjątkowy, roztańczony Miesiąc Dziecka. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji – układy taneczne, pląsy, zabawy, konkurencje sprawnościowe, zadania plastyczne, zajęcia florystyczne, pojawią się goście specjalni oraz przeprowadzimy konkurs z nagrodami.

Przez pierwszy tydzień (1-6.06) zapraszamy codziennie na tematyczne animacje na żywo, do których będziecie mieć dostęp przez CAŁY CZERWIEC. Czyli możecie wracać do swoich ulubionych animacji tyle razy, ile tylko chcecie. Poza tym w kolejnych tygodniach pojawią się bonusy – dodatkowe filmy i transmisje niespodzianki!

Rodziców zapraszamy na kanapę – z kubkiem pysznej kawy i ulubionym ciachem, a dzieci zapraszamy do zabawy. Podobno mówią o nas na mieście, że całkiem dobrze robimy to, co robimy;)

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/2322886321354125/

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Do zobaczenia już niebawem!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Mozaika Dzieciom logo

Teatr Mozaika

Teatr Mozaika to zespół kreatywnych i pełnych energii ludzi, których połączyła pasja do pracy z dziećmi. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu spektakli, koncertów i warsztatów skierowanych do dzieci oraz rodzin z dziećmi. Stwarzamy dzieciom możliwość regularnego kontaktu …

Więcej