Angielski dla malucha. Zima – Podstawy angielskiego dla najmłodszych

Data wydarzenia: czwartek 02.11.2017 do czwartek 16.11.2017

Angielski dla malucha. Zima - Podstawy angielskiego dla dzieci od 2 roku życia

 

Podstawy angielskiego dla najmłodszych!

Angielski dla malucha. Zima to wyjątkowy zestaw (książeczka + karty obrazkowe) uczący dzieci od 2. roku życia podstaw języka angielskiego w naturalny sposób, czyli podczas wspólnej zabawy z opiekunami.

Książeczka zawiera proste zadania, dzięki którymi dzieci poznają najpopularniejsze słówka związane z zimowymi zabawami, sportami i ubiorem. Zabawy rozwijające wiedzę o otaczającym świecie i angielskie słownictwo można urozmaicić kolorowymi kartami dołączonymi do poradnika.

Integralną częścią książki są karty obrazkowe. W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, dwustronnych, kolorowych kart spiętych rozpinaną śrubą, które można wykorzystać do wczesnej nauki języka angielskiego w domu i w przedszkolu.

Wszystkie kolorowe rysunki przedstawiające sprzęt zimowy (narty, sanki), ubrania adekwatne do pory roku (rękawiczki, szalik) oraz dziecięce aktywności (jazda na łyżwach) są podpisane po angielsku (awers). Na odwrocie karty (rewers) znajduje się powtórzony duży podpis, aby ułatwić dzieciom zapamiętywanie kształtu wyrazu, dzięki temu maluchy uczą się rozpoznawać słowo bez konieczności znajomości alfabetu (metoda nauki czytania globalnego inspirowana metodą Glenna Domana).

Nauka angielskich słówek w formie wspólnej zabawy z opiekunem wspomaga rozwój mowy u dzieci i wykorzystuje naturalną w tym wieku ciekawość świata, a przy tym uczy, czym charakteryzuje się konkretna pora roku, i pobudza do aktywności.

Seria Angielski dla malucha stanowi doskonałą pomoc dla opiekunów i nauczycieli języka angielskiego, którzy poszukują ciekawych i starannie opracowanych materiałów do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków.

W serii Angielski dla malucha również:
– Pierwsze słowa
– Owoce i warzywa
– Zwierzęta
– Kolory
– Kształty i figury
– Moje ciało

Więcej informacji na www.KapitanNauka.plZOBACZ TAKŻE:angielskipatronatzima