Alicja w Krainie Czarów. Spektakl

Ul. Petera Mansfelda 4 Poznań mapa

niedziela 22.10.2023 do wtorek 24.10.2023

Alicja w Krainie Czarów. Spektakl

Niesamowite rekwizyty, porywające choreografie, zapierające dech w piersiach powietrzne akrobacje. To wszystko zobaczą widzowie już w październiku podczas spektaklu Alicja w Krainie Czarów w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź.

Alicja w Krainie Czarów - spektakl dla całej rodziny

Alicja w Krainie Czarów to spektakl familijny, który podbił serca tysięcy widzów. Tym razem będzie można zobaczyć go w nowej odsłonie. Na scenie wystąpią uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, jej profilu zawodowego – Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu oraz zawodowi śpiewacy, tancerze, artyści cyrkowi i akrobaci, współpracujący ze Szkołą Baletową Anny Niedźwiedź.

Alicja w Krainie Czarów w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź

Alicja w Krainie Czarów – monumentalne widowisko wystawiane było dotychczas na dużych scenach m.in. w Teatrze Wielkim w Poznaniu, Filharmonii Świętokrzyskiej czy Operze Nova w Bydgoszczy. Po 9 latach od poznańskiej premiery spektakl wraca w odmienionej formule na deski Teatru Cortiqué  Anny Niedźwiedź.

KUP BILET: TUTAJ

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź w Poznaniu

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź to jedyny teatr w Poznaniu, w którym widzowie podczas oglądania jednego show mogą podziwiać na scenie różne techniki tańca, niezwykłe pokazy cyrkowe i fenomenalne kostiumy. Dzięki połączeniu wielu sztuk, spektakle w Teatrze …

Więcej

Adres:

Mansfelda 4
60-855 Poznań


Kontakt:

573 316 736
teatr@cortique.pl
http://www.cortique.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:teatr