Zaproś wiosnę do garderoby dziecka! Wygraj kartę podarunkową do sklepu 5.10.15.

Odmień garderobę dziecka na wiosnę

Zachwyćcie się pięknymi barwami ubrań  5.10.15.! Odkryjcie ubrania w nowoczesnych i modnych krojach. Propozycje dla dziewczynek czekają na Was w kolorach nasyconego żółtego, brudnego różu oraz brzoskwiniowego,  które zostały połączone ze stonowaną bielą i czernią. Dla chłopców, zaś proponujemy ubrania w kolorze khaki, żółtego oraz szarość, które zostały naniesione na propozycje o sportowych i wygodnych krojach.

Nieodzownym elementem modowej oferty od 5.10.15. są pojawiające się na ubraniach autorskie grafiki naniesione na odzież w każdej kategorii wiekowej oraz kultowe już kurtki 3w1 dla młodszych dzieci.

5.10.15. to jedna z największych sieci odzieżowych dla dzieci w Polsce, posiadająca sklepy stacjonarne oraz prężnie działający sklep internetowy www.51015kids.eu.

W naszym nowym konkursie mamy dla Was 3 karty podarunkowe od marki 5.10.15. o wartości 100 zł każda! Karty będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych 5.10.15.

Jak zdobyć nagrodę?

Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej  prześlecie odpowiedź na pytanie konkursowe.

Na zgłoszenia czekamy do 7 marca.

Regulamin konkursu

Witamy w konkursie! Uzupełnij pola formularza  i prześlij odpowiedzi. 

Imię
Region
Adres email

Stwórz wymarzoną stylizację swojego dziecka!
Jak to zrobić? Wklej linki z najnowszych propozycji 5.10.15.  Nagrodzone zostaną najbardziej pomysłowe i kolorowe zestawy.

Po zaznaczeniu odpowiedzi koniecznie kliknij przycisk "Prześlij odpowiedzi".

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15

ZOBACZ TAKŻE:ubraniawiosna