Opisz ukochanego pluszaka, wygraj książkę – Zwycięzcy konkursu

Konkurs dla dzieci Dzień Pluszowego Misia

Piękne, zabawne, wzruszające… Takie opisy ukochanych pluszaków przysyłali Czytelnicy Miasta Dzieci w naszym misiowym konkursie. Pojawiały się w nich pluszaki bardzo współczesne (świeżaki!), ale też takie z wieloletnią historią i sporym bagażem doświadczeń. Wszystkie jednak tak samo kochane, przytulane i wyjątkowe. Nasze jury konkursowe miało twardy orzech do zgryzienia! Po burzliwych naradach wytypowano ośmioro Zwycięzców:

P. Zasiadły (Poznań), A. Jabłońska (Łódź), P. Kandziora (Legionowo), M. Siemienkowicz (Białystok), M. Samulczuk (Rokietnica), M. Głąb (Kłobuck), A. Badura (Wielkie Drogi), N. Sadowska (Kielce).

Gratulujemy! Nagrody wysyłamy listami poleconymi. 

Nagrody konkursowe to książki obrazkowe Na tropie angielskich słówek czyli dwanaście bogato ilustrowanych rozkładówek, które zabierają młodych odkrywców w podróż po rzeczywistych i całkiem zmyślonych światach. Wyprawa pirackim okrętem, nocne poszukiwanie złodzieja, wycieczka do zoo czy na planetę dziwolągów – w takich miejscach nie może być nudno. Szukanie szczegółów, ukrytych postaci i wymyślanie historii inspirowanych ilustracjami to zabawa na wiele godzin oraz doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji. Wyjątkowe rysunki do książki wykonało jedenastu polskich ilustratorów, a każdą planszę cechuje niepowtarzalny styl i charakter.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie