Gdy opera drzwi otwiera – konkurs recytatorski

Gdy opera drzwi otwiera - konkurs recytatorski

Warszawska Opera Kameralna w cyklu adresowanym do młodych Widzów – „Gdy opera drzwi otwiera”, ogłasza konkurs recytatorski.

Zapraszamy wszystkie Dzieci do deklamowania ponadczasowych wierszy autorstwa Joanny Kulmowej, uwielbianej przez młodą publiczność poetki, która kochała również muzykę. Była współzałożycielką Warszawskiej Opery Kameralnej a więcej informacji dotyczących Pani Joanny zamieszczamy na naszej stronie
https://repertuar.operakameralna.pl/sciana-joanny-i-jana-kulmow/

Wiemy, że czytanie poezji jest ważnym czynnikiem rozwoju osobowości. To właśnie wiersze przybliżają dziecku rzeczywistość, przedstawiają myśli i uczucia innych ludzi oraz uświadamiają możliwości wykorzystania języka do opisywania świata i emocji.

Wiersze Pani Joanny prezentujemy na naszej stronie https://www.facebook.com/groups/278022472728901/ a dzieci same wybierają wiersz, który wyrecytują.

Nagrania prosimy przesyłać na nasz adres fb@operakameralna.pl . Najlepsze wykonanie nagrodzimy podwójnym biletem po 1 zł na wybrany spektakl dziecięcy, po wznowieniu działalności stacjonarnej.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 30 czerwca a na prace czekamy do 25 czerwca włącznie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie zgody rodziców, na publikację wizerunku dziecka oraz zapoznanie się z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie