Abonament na publikację artykułów

Roczny abonament  upoważnia do bezpłatnego publikowania artykułów o nowościach, naborach, dniach otwartych, konkursach i innych ważnych wydarzeniach, ofertach czy promocjach. Pokażą się one w dziale Wydarzenia lub Konkursy oraz zostaną rozesłane wraz z czwartkowym newsletterem do naszych subskrybentów w dowolnym mieście lub w całej Polsce.

Informacje o firmie pojawią się w dużej, czytelnej wizytówce  zawierającej pełne dane kontaktowe: adres, telefon, www, e-mail, Facebook, opis, logo i 2 zdjęcia.  Możesz wybrać 1 region oraz 3 kategorie i 6 tagów – dzięki którym wizytówka będzie pokazywała się osobom szukającym  danych produktów lub usług.

Zobacz jak może wyglądać Twoja wizytówka, a pod nią artykuły, które zostają u nas na zawsze!


 Abonament Premium – 450 zł +VAT

Możesz bezpłatnie publikować aż do 90 ARTYKUŁÓW w dziale Wydarzenia lub Konkursy w Twoim mieście oraz w naszym newsletterze rozsyłanym co tydzień do lokalnych subskrybentów.

 

Abonament Standard Plus (najczęściej wybierany) – 250 zł + VAT

Możesz bezpłatnie publikować do 30 ARTYKUŁÓW w dziale Wydarzenia lub Konkursy w Twoim mieście oraz w naszym newsletterze rozsyłanym co tydzień do lokalnych subskrybentów.

 

Abonament Standard: 150 zł + VAT

Możesz bezpłatnie publikować  do 10 ARTYKUŁÓW w dziale Wydarzenia lub Konkursy w Twoim mieście oraz w naszym newsletterze rozsyłanym co tydzień do lokalnych subskrybentów.

 

Abonament Premium Polska – ogólnopolski: 500 zł + VAT 

Twoja wizytówka będzie pokazywała się osobom szukającym  produktów lub usług w CAŁEJ POLSCE. Możesz bezpłatnie publikować  do 30 ARTYKUŁÓW w dziale Wydarzenia lub Konkursy w CAŁEJ POLSCE oraz w naszym newsletterze rozsyłanym co tydzień do subskrybentów (cała baza).

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami!

tel. 601 700611 lub reklama@miastodzieci.pl