Weleda
Weleda Baby

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare – który model z tej serii wybrać?

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare – który model z tej serii wybrać?
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑
Marka Philips Sonicare od wielu lat produkuje szczoteczki soniczne najwyższej jakości. Ich produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania, skuteczność w działaniu, atrakcyjny design oraz wiele innych czynników. Jeśli zastanawiasz się, który model szczoteczki sonicznej Philips Sonicare wybrać, z chęcią Ci w tym pomożemy.

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare to zaawansowane technologicznie urządzenia przeznaczone do pielęgnacji jamy ustnej. Ich działanie opiera się o technologię fal dźwiękowych, które nie oczyszczają zębów w sposób mechaniczny, lecz usuwają zanieczyszczenia w odległości do 4 mm od zakończenia włókien. Podczas pracy szczoteczki sonicznej cząsteczki wody, śliny i pasty do zębów łączą się ze sobą, a powstałe w wyniku tego zjawiska mikrobąbelki docierają nawet do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, oczyszczając je z płytki nazębnej, bakterii, osadów i resztek pożywienia. Technologia dźwiękowa jest w pełni bezpieczna dla zębów, a oprócz tego poprawia ukrwienie dziąseł poprzez ich delikatny masaż.

  • Zalety szczoteczek sonicznych Philips Sonicare

Szczoteczki soniczne marki Philips Sonicare charakteryzują się wysoką jakością. To niezwykle skuteczne urządzenia, które w swojej pracy zapewniają pełne bezpieczeństwo dziąseł i szkliwa zębowego. Każdy z modeli wyposażony został w różne tryby pracy, spośród których każda osoba z pewnością wybierze ten właściwy dla siebie. Nie możemy zapomnieć także
o końcówkach wymiennych o różnym przeznaczeniu, których włókna precyzyjnie usuwają nieczystości z powierzchni zębów.

Za pomocą szczoteczki sonicznej Philips Sonicare usuniesz większość płytki nazębnej oraz resztek pokarmowych ze swojej jamy ustnej. Proces szczotkowania zębów usprawniają również nowoczesne funkcje, takie jak czujnik siły nacisku czy możliwość połączenia się z aplikacją
w smartfonie. Ponadto szczoteczki soniczne Philips Sonicare wyróżniają się atrakcyjnym, eleganckim designem.

  • Szczoteczka soniczna Philips Sonicare – którą wybrać?

Marka Philips stworzyła kilka serii szczoteczek sonicznych, m.in. Philips Sonicare Protective Clean, Philips Sonicare Daily Clean, Philips Sonicare Easy Clean, Philips Sonicare Series czy Philips Sonicare Diamond Clean. Szczoteczki soniczne z serii Philips Sonicare Protective Clean pracują z maksymalną prędkością do 62 000 ruchów na minutę, a wyposażone są w jeden, dwa lub trzy tryby pracy. Niektóre modele są dodatkowo wzmocnione możliwością zmiany intensywności szczotkowania zębów. Dobrym przykładem urządzenia z tej serii jest model Philips Sonicare Protective Clean 4500, który posiada dwa tryby pracy, a także funkcje, takie jak SmartTimer, QuadPacer, BrushSync oraz czujnik siły nacisku. To przyrząd, dzięki któremu pozbędziesz się codziennych nieczystości oraz przebarwień i osadów z powierzchni swoich zębów. Cena całego zestawu wynosi około 400 złotych.

Natomiast modele z serii Philips Sonicare Daily Clean, Philips Sonicare Easy Clean czy Philips Sonicare Series to urządzenia idealne na początek przygody z technologią soniczną, gdyż posiadają zazwyczaj jeden lub dwa programy pracy i są bardzo łatwe w użytkowaniu.

Z kolei szczoteczki soniczne Philips Sonicare Diamond Clean mogą być wyposażone nawet w pięć różnych trybów czyszczenia, np. Clean, Sensitive, White, Deep Clean i GumCare.
To urządzenia przeznaczone dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Przykładem może być szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean 9000, która dodatkowo została wyposażona w system EasyStart, ułatwiający przyzwyczajenie się do sonicznego mycia zębów. Ten nowoczesny model kosztuje aż 800 złotych. W zestawach z tego typu przyrządami znajdziemy wiele przydatnych gadżetów, m.in. końcówki wymienne, etui podróżne i wiele innych. Szczoteczki soniczne z tej serii, jak przystało na nowoczesne urządzenia, posiadają także różne udogodnienia, m.in. inteligentne czasomierze, czujnik siły nacisku czy możliwość połączenia się z aplikacją w smartfonie.

Jaką szczoteczkę soniczną Philips Sonicare wybrać? To oczywiście zależy od kilku aspektów, m.in. od zasobności naszego portfela, od naszego doświadczenia w szczotkowaniu zębów takimi przyrządami, a także od naszych indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów na temat wspomnianych szczoteczek znajdziesz też na oficjalnej stronie producenta.

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany

570 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent