Rowerowe Linie Turystyczne

Rowerowe-Linie-Turystyczne
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Mateusz Kania:
Mam 15 lat. Mieszkam na warszawskim Targówku. Od dawna interesuję się stronami internetowymi i jazdą na rowerze. Pomysł na RLT powstał jakieś 3-4 miesiące temu, gdy w jakiejś gazecie przeczytałem o remoncie ścieżek rowerowych. Wkrótce dostałem od znajomej mapkę ścieżek rowerowych. Wtedy postanowiłem rozpropagować wiadomości o ścieżkach rowerowych. Ludzie chcą podróżować rowerami, przykładem staje się Warszawska Masa Krytyczna organizowana w każdy ostatni piątek miesiąca.

Kamila Waleszkiewicz:
Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Mateusz Kania:
Mam zamiar we własnym środowisku rozpowszechniać ideę podróżowania rowerem po ciekawych trasach i ścieżkach. Cieszyłbym się, gdyby akcja RLT rozpowszechniła się na całą Warszawę, gdyby każdy wiedział, gdzie można jeździć tak, aby coś ciekawego można było zobaczyć.

Kamila Waleszkiewicz:
Która w warszawskich tras jest Twoją ulubioną?

Mateusz Kania:
T-6 UKSW- Kampinoski Park Narodowy. Moim zdaniem ta linia jest najbardziej klimatyczna, można spokojnie pozwiedzać, odpocząć i wyciszyć się. Prowadzi ona do najbliższego parku narodowego. Można także zawsze pojeździć ze znajomymi, którzy mają ochotę na sobotnie wypady na rower.

Kamila Waleszkiewicz:
Pomysł bardzo nam się podoba, dlatego też trzymamy mocno kciuki, żeby udało się go rozpropagować i do zobaczenia na którejś z tras.

Mateusz Kania:
Dziękuję. Do zobaczenia.

Wiecej inforamcji o Rowerowych Liniach Turystycznych znajdziecie na stronie: www.rlt-warszawa.yoyo.pl

2006.06.15.

 

Autor tekstu : Kamila Waleszkiewicz

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:rower