Kolejna edycja Wielkiego Balu Księżniczek!

Kolejna-edycja-Wielkiego-Balu-Księżniczek

Miesięcznik „Księżniczka” i Disney zapraszają wszystkie przedszkola do włączenia się do zabawy!
„Wielki Bal Księżniczek 2010” to pomysł na wyjątkowy bal karnawałowy. Bal w świecie Disneya, który pozwoli, choć na jeden dzień, urzeczywistnić dziecięce marzenia…

W tym roku pobiliśmy rekord Disneya na największy bal księżniczek na świecie

W 1103 przedszkolach i zerówkach w całej Polsce tradycyjne bale karnawałowe zamieniły się w „Wielkie Bale Księżniczek”. Na disneyowskich balach bawiło się 97 617 dzieci.
Mamy nadzieję, że tegoroczny sukces uda się powtórzyć i że w przyszłym roku wspólnie ustanowimy kolejny rekord.

Pomożemy przedszkolakom zorganizować magiczny, bajkowy bal!

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować przedszkole za pomocą formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie internetowej www.wielkibalksiezniczek.pl ( do 15 stycznia 2010) lub wysłać zgłoszenie pocztą, pod adres SANMARKS Sp. z o.o., ul. Słowackiego 36, 37-600 Lubaczów (do 8 stycznia 2010) – zgłoszenia dokonuje dyrektor przedszkola.

W nadchodzącym karnawale bawimy się wspólnie z nową księżniczką Tianą i księciem Naveenem.

Każde zarejestrowane przedszkole otrzyma specjalną paczkę z plakatami i dekoracjami sali balowej, które pomogą wyczarować magiczną atmosferę. Przygotowaliśmy również scenariusz balu, zawierający propozycje zabaw karnawałowych z bohaterami Disneya, m.in. pierwszą księżniczką Disneya – Śnieżką i najnowszą – Tianą, bohaterką filmu „Księżniczka i Żaba”.
To, jak będzie wyglądał bal, zależy jednak od przedszkola!

Do wygrania wspaniałe nagrody!

Przedszkola, które zgłoszą się do zabawy i zorganizują w dniach 25 I – 7 II 2010 „Wielki Bal Księżniczek” wezmą udział w biciu rekordu Disneya i otrzymają dyplom informujący o udziale w tym wydarzeniu.

Ponadto każde przedszkole, które przygotuje kronikę z balu i wyśle ją do dnia 28 lutego 2010 pod adres Sanmarks Sp. z o.o., ul. Słowackiego 36 , 37-600 Lubaczów, będzie miało szansę wygrać wspaniałe nagrody. Na najładniejsze, najbardziej atrakcyjne i najciekawsze kroniki z balów czekają: stoliki do zabawy i zestawy klocków od firmy Lego oraz produkty Disney Electronics firmy Arkas.

Szczegółowe informacje o balu znajdziecie na stronie www.wielkibalksiezniczek.pl oraz w miesięcznikach: „Księżniczka” i „Disney i Ja”

Partnerzy medialni:
www.blizejprzedszkola.pl, www.onet.pl, miastodzieci.pl
DisneyChannel, Miesięcznik "Disney i Ja", Miesięcznik "Księżniczka"

                 
                                        

 

Polecamy również  Niezwykła dziewczynka w niezwykłej książce oraz Klub Tiary – Jak zostać idealną księżniczką

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie