Wakacje

Camp Mazury – aktywne kolonie dla dzieci

CAMP MAZURY - najlepsze kolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat łączące bezpieczeństwo i aktywny wypoczynek. Odbywają się w nowoczesnym obiekcie dostępnym tylko dla dzieci. W ofercie 6 pakietów pobytowych.

Zapisy: 23 696 12 49 (pn-pt w g. 8-17)

więcej

Obozy pełne wrażeń – wiele tematyk nad morzem i jeziorami

Kolonie i obozy dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Malownicze lokalizacje nad morzem i jeziorami. Różnorodna tematyka wyjazdów: lego, gra na gitarze, anime i manga, dektywistyczne, survivalowe i wiele innych.

Zapisy: 514 637 263

więcej

Tematyczne kolonie w zamkach i pałacach

Kolonie w zamku to super czas spędzony z kolegami w magicznej atmosferze. Tajemne przejścia, fechtunek, imprezy w stylizowanych salach, gry terenowe i całe mnóstwo atrakcji!

Zapisy: 504 540 004

więcej

Profesjonalne obozy piłkarskie

Trening piłkarski i nauka języka hiszpańskiego, zagraniczni trenerzy, indywidualny opis umiejętności, a dla utalentowanych zawodników powołania do Reprezentacji PSS i sparingi z takimi drużynami jak Bayern Monachium, Manchester City, czy Liverpool. Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 7-19 lat.

Więcej informacji: info@soccerskills.pl, tel. 661331001.

więcej

Kolonie z Centrum Tańca Gabi

Bezpieczne wakacje, rozwijające dziecięce pasje, pełne niezapomnianych przygód. Orginalny program oraz zaufana kadra to nasze atuty od 27 lat. 4 lokalizacje i aż 10 tematycznych turnusów (m. in. z tańcem, końmi, gotowaniem).

Zapisy: 501 370 900 (pn-czw. w g. 8-16)

więcej

Najbardziej aktywne obozy i różnorodna tematyka

Sport w każdej formie, obozy artystyczne, przygodowe, fabularne oraz językowe dla małych i dużych. Do wyboru zarówno morze, jak i góry. Mnóstwo dobrej zabawy, a także ciekawy i aktywny program.

Zapisy: (58) 303 18 78

więcej

Sarbinowo czeka – 3 turnusy

Sportowe Campy w Sarbinowie. Nie Mazury, nie góry tylko piękne nasze morze. Obozy sportowe dla dzieci, 3 turnusy - 9 programów.

Zapisy: 606 209 103

więcej

Wioska Bullerbyn – ostatnie wolne miejsca

Wakacje w Wiosce Bullerbyn to czas pełen przygód, kontakt z naturą oraz wartość swobodnej zabawy. To odpoczynek z książką na hamaku, majsterkowanie w stolarni lub pyszna zabawa w błociarni. Zostały ostatnie miejsca w tipi, domu i domkach.

Zapisy: 517 216 735 (pon. - pt. w godzinach 9 – 17)

więcej

PROMOCJA Klubu Urwisa w Dębogórze – bajkowa kolonia nad rozlewiskiem

Od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne. Aktywny wypoczynek, zwiedzanie malowniczych zakątków, profile dla każdego: rekreacja, przygoda, paintball, survival, taniec, plastyka, konwent mangi i Japonia, sportowe.

Zapisy: 609 252 434

więcej

PÓŁKOLONIE

PÓŁKOLONIE

Kombinatorowa Akademia Umiejętności

Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata, interesuje się przyrodą, eksperymentami, nauką - to koniecznie zapisz je na półkolonie z Kombinatorami. Skierowane są do dzieci w wieku 5-12 lat, wyjątkiem jest turnus Summer Adventure – po angielsku (5-8 lat). W ramach każdego tygodnia do wyboru jest kilka tematów – zajęcia w klimacie Harrego Pottera, detektywistyczne, z pogranicza nauki i sztuki, ekologii, przyrody czy kulinariów.

Zapisy: 506 591 284

więcej

Letnia Akademia Sztuki we Wrocławiu

Zapraszamy dzieci od 7 lat na warsztaty artystyczne oraz wspólne podróżowanie po Wrocławiu i wycieczkę niespodziankę.

Zapisy: w recepcji MDK Wrocław Krzyki od 15 do 19

więcej

Letnie Warsztaty Edukacyjne w Muzeum AK

W lipcu oraz sierpniu Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie zaprasza na letnie warsztaty edukacyjne pn. Na historycznym szlAKu. Dzieje konspiracji, dla dzieci i młodzieży od 8 rok życia.

Zapisy: 12 410 07 96

więcej