Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Magnolia Park!

📅 wtorek 06.12.2011
Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Magnolia Park!

Na wszystkie dzieci czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

W weekend 3 i 4 grudnia zapraszamy na pogaduchy ze Św. Mikołajem.

Przed każdym seansem dla dzieci wyścigi autkami na świątecznym torze przeszkód. Dla najlepszych kierowców atrakcyjne nagrody.

Zauważyć dziecko

Bezpłatny mini-kurs e-mailowy · 5 dni

Krzyczę, chociaż kocham.

5 lekcji, które pomogą Ci zrozumieć, skąd biorą się Twoje reakcje wobec dziecka — i co możesz z nimi zrobić.

Zapisz się za darmo →

Malowanie buziek, przygotowanie świątecznych dekoracji, kącik ze zdalnie sterowanymi zabawkami.

Niespodzianki i prezenty.

Oj będzie się działo…

6 grudnia
w godz. 16.00 do 19.00 wszyscy mali widzowie będą mogli przygotować ozdoby na naszą kinową choinkę, pomalować sobie buziaki i zamienić się w ulubionego zwierzaka.

Pan Paweł z Zespołu Pracowni Modelarskich pokaże jak wyczarować ze zwykłych rzeczy coś bajkowego i niesamowitego.

Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy i oczywiście… prezentów!

Nasze filmowe propozycje:
– 3DHappy Feet 2
– Happy Feet 2
– 3D Mali Agenci: wyścig z czasem 4D

Przyjdź koniecznie!
Następne odwiedziny Mikołaja dopiero za rok!

To jeszcze nie wszystko!!!

Specjalnie dla największych miłośników naszego kina przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę! Zbierz 4 pieczątki (pieczątki przysługują za zakup biletu zarówno dla dorosłego jak i dziecka) przychodząc w grudniu na filmy dziecięce na specjalnym karnecie, a otrzymasz grę „Nogi stonogi”!!!*

Partnerzy:
RC_Style
Wizaż i Kosmetyka – Szkoła Marzeny Daleckiej
Zespołu Pracowni Modelarskich MDK im. M. Kopernika

*Oferta ważna tylko do wyczerpania zapasów.

 

869 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent