Spotkanie w Klubie Kangura we Wrocławiu

📅 sobota 30.07.2011
Spotkanie w Klubie Kangura we Wrocławiu

Jeśli pogoda dopisze zbieramy się plenerowo w Parku Południowym (przy Alei Karkonoskiej), na trawniku przed stawem.

Koce oraz wszelkie ocieplacze atmosfery w postaci domowych ciasteczek i innych zdrowych smakołyków mile widziane

W razie niepogody spotykamy się tradycyjnie w przytulym Urwisku na ul. Wejherowskiej 28.

Zauważyć dziecko

Bezpłatny mini-kurs e-mailowy · 5 dni

Krzyczę, chociaż kocham.

5 lekcji, które pomogą Ci zrozumieć, skąd biorą się Twoje reakcje wobec dziecka — i co możesz z nimi zrobić.

Zapisz się za darmo →

Do zobaczenia!

694 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent