Noc Happy Halloween w Loopy’s World

Park Handlowy Bielany, ul. Czekoladowa 20 mapa

sobota 28.10.2017 do niedziela 29.10.2017

zabawa halloweenowa dla dzieci

Już 28 października w Loopy’s World odbędzie się całonocna halloweenowa zabawa dla dzieci. Centrum zamieni się w miasteczko Happy Halloween, a jego goście będą świadkami tajemniczych zdarzeń. Impreza obejmuje fabularną zabawę, posiłki i nocleg, a rano śniadanie i kolejną porcję aktywnej zabawy. Happy Halloween w Loopy’s to niezwykła przygoda dla dzieci i wolna noc dla rodziców!

W ostatni weekend października, z soboty na niedzielę, Loopy’s World organizuje całonocną zabawę halloweenową dla dzieci. Zanim tego dnia zajdzie słońce, za sprawą tajemnej mocy centrum rozrywki zamieni się w miasteczko Happy Halloween. Z całej okolicy zbiorą się w nim czarownice, zjawy, maszkary, duchy i czarnoksiężnicy, a ich obecność spowoduje wiele niecodziennych zdarzeń i paranormalnych zjawisk. Jakie tajemnice skrywają zakamarki miasteczka? Dokąd zaprowadzą dzieci znaki zostawione przez zjawy? Tego dowiecie się podczas fabularnych animacji. Jedno jest pewne – czeka na Was straszliwie dobra zabawa.

Noc Happy Halloween to impreza przygotowana z myślą o dzieciach w wieku od 7 do 13 lat. Zabawa rozpocznie się w sobotę (28.10) o godz. 20, a zakończy kolejnego dnia o godz. 10, kiedy zaplanowano odbiór dzieci. Wśród atrakcji zaplanowanych na ten wieczór są m.in.:

  • animacja oparta na fabule „NOC W HAPPY HALLOWEEN”,
  • kolacja w formie szwedzkiego stołu,
  • nocne odkrywanie atrakcji placu,
  • możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji centrum,
  • nocleg w centrum,
  • poranna rozgrzewka ze zwierzakami Loopy’s,
  • śniadanie w niedzielny poranek,
  • pamiątkowe zdjęcia.

W recepcji centrum ruszyła już sprzedaż biletów. Dla wszystkich, którzy zdecydują się kupić bilet na to wydarzenie przed 15.10 lub dla co najmniej trójki dzieci (również niespokrewnionych) czekają atrakcyjne rabaty. Specjalną zniżkę przygotowano także dla dzieci, które brały już udział w nocnych imprezach w centrum.

Zapraszamy!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Loopys world sala zabaw dla dzieci i plac zabaw.

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw - Gdańsk i Wrocław

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw – Gdańsk i Wrocław

Zastanawiasz się jak spędzić czas wolny z dziećmi?  Spragnionych świetnej zabawy zapraszamy do Loopy’s World, czyli sieci największych w Polsce placów zabaw, czynnych cały rok.

Tutaj …

Więcej

Adres:

Gdańsk: Al. Grunwaldzka 229,
Wtocław: Park Handlowy Bielany, ul. Czekoladowa 20, 55-040 Kobierzyce


Kontakt:

Gdańsk: + 48 58 347 73 10; Wrocław +48 71 793 42 92-93
gdansk@loopys.pl; wroclaw@loopys.pl
http://www.loopysworld.com

ZOBACZ TAKŻE:dyniahalloweenzabawa