Niesamowita przygoda Robaczka Kłaczka w NCK

📅 wtorek 12.04.2016
Niesamowita przygoda Robaczka Kłaczka w NCK
Robaczek Kłaczek ma trzy marzenia – chce fruwać i oglądać „szerokie niebo i bezkresne łąki pełne kwiatów i zielonej trawy”, pragnie zaprzyjaźnić się człowiekiem, a później chce się przemienić w… małego chłopczyka. Przy okazji realizacji swoich planów przeżywa mnóstwo ciekawych, ale i niebezpiecznych przygód. Z pomocą zdążają mu niezawodni przyjaciele z „owadziej paczki” – Ważka Grażka, Chrabąszcz Stefan, Anka Motylanka, Świetlik i Potwór Liściożerca.
Czy Kłaczkowi uda się zrealizować swoje marzenia? I czy dzięki temu będzie szczęśliwy? Co będzie dalej, nie zdradzimy, aby nie popsuć teatralnej zabawy.

Zapraszamy do świata robaczkowych przyjaciół!

Spektakl wygrał konkurs na najciekawszy spektakl Festiwalu Teatrów Dla Dzieci Kraków 2016.

Scenariusz i reżyseria – Robert Dorosławski

Uwaga! W spektaklu używane są światła stroboskopowe

Czas trwania: 75 minut z przerwą

bilety: 20 zł

Niesamowita przygoda Robaczka Kłaczka – Teatr im. A. Mickiewicza z Częstochowy

12 kwietnia (wtorek), godz. 9.30 i 11.30, Scena NCK

UWAGA! ZAPROSZENIA ROZDANE!

Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na ten wspaniały spektakl na godz. 11.30!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Robaczek Kłaczek) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 7 kwietnia.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁