Kapelusz Ornitologiczny. Spacer Detektywistyczny dla Dzieci z Panią Fishką

📅 sobota 17.03.2018 do niedziela 18.03.2018
Kapelusz Ornitologiczny. Spacer Detektywistyczny dla Dzieci z Panią Fishką

Spacer o modzie i jej ofiarach. To były straszliwe dziwadła. Z gołębiem na głowie albo z kogutem. Bardzo często z materacem. Kto dziś założyłby coś takiego na głowę? A One zakładały.

Oprócz tego binda na wąsy dla Panów. Pytacie co to? No cóż, wyobraźcie sobie spanie całą noc w bandażu na twarzy. Jesteście gotowi na takie poświęcenie? I w imię czego, pytacie słusznie.

O tym do czego byli zdolni krakowianie płci obojga, by ktoś przypadkiem nie oskarżył ich o to, że są niemodni. O tym co Kraków dał światowej modzie. Oraz garść porad dotyczących tego, jak być eleganckim złodziejem i z fasonem ukraść parasol lub skąd wziąć szałowy kapelusz.

To wszystko i więcej na kolejnym szalonym spacerze z Dziecięcym Biurem Detektywistycznym Pani Fishki.

Załóżcie wygodne buty. Gdy się zobaczymy – powiem Wam dlaczego!

********
Wycieczki testowane są na dzieciach (własnych). :):)

Cena: 1 Dziecko – 25 zł, Rodzeństwo: zniżka (drugie i kolejne Dziecko – 20 zł). Rodzice i Opiekunowie – bezpłatnie.
Czas spotkania i wiek uczestników:
– 17 marca, godz. 10.30 – Dzieci 6-7 l.
– 17 marca, godz. 13.30 – Dzieci 8-10 l.
– 18 marca, godz. 10.30 – Dzieci 8-10 l.
– 18 marca, godz. 13.30 – Dzieci 8-10 l.
– 25 marca, godz. 10.30 – Dzieci 8-10 l.
– 25 marca, godz. 13.30 -Dzieci 6-7 l.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, KONIECZNA JEST REZERWACJA telefoniczna lub mailowa: tel. +48 697 367 511 mail: fishkakrakow@gmail.com
miejsce spotkania: podane zostanie mailowo

*****
Pani Fishka. Jest mamą. Jest przewodniczką miejską. Jest też historykiem sztuki, a ci ludzie dobrze wiedzą jak tropić tajemnice. Zapytajcie rodziców – opowiedzą Wam o najsłynniejszym polskim historyku sztuki – Panu Samochodziku. Pani Fishka też jest niezła w te klocki. No i ma miażdżącą przewagę nad Panem Samochodzikiem – współpracuje z dziećmi. Dzieci natomiast wiedzą najlepiej co i gdzie.

*****
Zapraszamy na cykl tajemniczych spacerów po Krakowie dla dzieci.

Co miesiąc wpadamy na trop sensacji. Co miesiąc wyruszamy w miasto śladem zagadkowych krakowskich zjawisk. Uczymy się widzieć, zauważać i wysnuwać wnioski. Odkrywamy sekrety takie, że ho ho.