Czarodziejski weekend dla dzieci

CH Auchan Swadzim przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu mapa

sobota 21.10.2017 do niedziela 22.10.2017

Wstęp bezpłatny

Czarodziejski weekend dla dzieci

Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez odpowiedniego nastroju magii i czarodziejskich atrakcji! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza w weekend 21-22 października na halloweenowe rozrywki dla dzieci, czyli czarodziejskie gry i zabawy, tunel strachu czy warsztaty kreatywne. Będzie wiać grozą!

Impreza halloweenowa wymaga odpowiedniej atmosfery, dekoracji i… odrobiny magii! O doskonałą zabawę w iście amerykańskim stylu zadba Centrum Handlowe Auchan Swadzim. Na dzieci czeka moc atrakcji i zabaw. W wesołym tunelu strachu maluchy w specjalnych goglach przeniosą się do wirtualnej rzeczywistości i przemierzą tunel grozy, gdzie z pewnością nie zabraknie emocji. W czarodziejskim studiu fotograficznym mali goście w wybranych, oryginalnych przebraniach będą mogli wykonać wyjątkowe zdjęcia pamiątkowe, które później zabiorą do domu.

Nie zabraknie kreatywnych warsztatów, które pozwolą stworzyć czarodziejskie gadżety z mnóstwem ozdób. Maluchy wykonają m.in. różdżki, lampiony, papierowe dynie oraz przyozdobią okładki magicznych książek. Dodatkowo mali czarodzieje zmierzą się w wyścigach na miotłach, będą wróżyć z fusów, a nawet warzyć eliksiry, które następnie będą degustowane. Na gości wydarzenia, którzy skorzystają ze wszystkich atrakcji czeka słodka niespodzianka.

Czarodziejski weekend odbędzie się w dniach 21-22 października w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. Strefy zabaw dla dzieci będą dostępne od godziny 11.00 do 18.00. Wstęp wolny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie