Wydarzenia Gry dla dzieci Skubane kurczaki ćwiczą pamięć!

Skubane kurczaki ćwiczą pamięć!

4. lutego 2010 r. czwartek - 20. lutego 2010 r. sobota

Koncentracja i szybkie zapamiętywania to zdolności ważne dla każdego ucznia. Dobrze, żeby dzieci posiadły te umiejętności jak najwcześniej. Dlatego Egmont przygotował nową grę planszową, która będzie ćwiczyła i rozwijała pamięć.
Na rynku pojawiła się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont „Skubane kurczaki” - uczy ona łatwego i szybkiego zapamiętywania już 4-latki. Dzieci z całą pewnością zainteresuje jej zabawna tematyka oraz drewniane figurki kurczaków, dzięki którym najmłodsi będą mogli ćwiczyć pamięć.

Skubane kurczaki” to gra pamięciowa, którą docenią zarówno rodzice, jak i dzieci. Zdobyła ona wiele nagród na świecie m.in. została Najlepszą Dziecięcą Grą Planszową w Danii, Finlandii i Niemczech. Może grać w nią od 2 do 4 osób w wieku od 4 lat. Gra dostępna jest w sieciach EMPIK i SMYK, w internecie: merlin.pl, empik.com oraz w sklepach z zabawkami.

________________________________________________________________

Opis gry

U nas na podwórzu zazwyczaj jest bardzo spokojnie, ale ... nie dziś! Zapanowało niesłychane zamieszanie, bo kurczaki wymyśliły nową zabawę. Biegają po podwórzu co sił w nogach i zabierają sobie nawzajem pióra! Zwycięży kurczak, który jako pierwszy oskubie pozostałe kurczaki. Jednak szansę na wygranie ma tylko ten, kto dobrze zna wszystkie zakamarki podwórza. Jeśli zaś kurczak jest mało spostrzegawczy i ma słabą pamięć, inne w mig go oskubią z piór, zostawiając goły kuper! To ci dopiero kurczaki! Skubaniutkie!

Atuty gry:
• Proste i zrozumiałe zasady gry!
• Drewniane figurki kurczaków, które zainteresują najmłodszych graczy!
• Gra rozwijająca pamięć, w której rodzice przegrywają z dziećmi!

Więcej informacji: www.KrainaPlanszowek.pl

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

• ul. Dzielna 60
  • 01-029 Warszawa