Wydarzenia Gry dla dzieci Skubane kurczaki ćwicz± pamięć!

Skubane kurczaki ćwicz± pamięć!

4. lutego 2010 r. czwartek - 20. lutego 2010 r. sobota

Koncentracja i szybkie zapamiętywania to zdolno¶ci ważne dla każdego ucznia. Dobrze, żeby dzieci posiadły te umiejętno¶ci jak najwcze¶niej. Dlatego Egmont przygotował now± grę planszow±, która będzie ćwiczyła i rozwijała pamięć.
Na rynku pojawiła się nowa gra planszowa wydawnictwa Egmont „Skubane kurczaki” - uczy ona łatwego i szybkiego zapamiętywania już 4-latki. Dzieci z cał± pewno¶ci± zainteresuje jej zabawna tematyka oraz drewniane figurki kurczaków, dzięki którym najmłodsi będ± mogli ćwiczyć pamięć.

Skubane kurczaki” to gra pamięciowa, któr± doceni± zarówno rodzice, jak i dzieci. Zdobyła ona wiele nagród na ¶wiecie m.in. została Najlepsz± Dziecięc± Gr± Planszow± w Danii, Finlandii i Niemczech. Może grać w ni± od 2 do 4 osób w wieku od 4 lat. Gra dostępna jest w sieciach EMPIK i SMYK, w internecie: merlin.pl, empik.com oraz w sklepach z zabawkami.

________________________________________________________________

Opis gry

U nas na podwórzu zazwyczaj jest bardzo spokojnie, ale ... nie dzi¶! Zapanowało niesłychane zamieszanie, bo kurczaki wymy¶liły now± zabawę. Biegaj± po podwórzu co sił w nogach i zabieraj± sobie nawzajem pióra! Zwycięży kurczak, który jako pierwszy oskubie pozostałe kurczaki. Jednak szansę na wygranie ma tylko ten, kto dobrze zna wszystkie zakamarki podwórza. Je¶li za¶ kurczak jest mało spostrzegawczy i ma słab± pamięć, inne w mig go oskubi± z piór, zostawiaj±c goły kuper! To ci dopiero kurczaki! Skubaniutkie!

Atuty gry:
• Proste i zrozumiałe zasady gry!
• Drewniane figurki kurczaków, które zainteresuj± najmłodszych graczy!
• Gra rozwijaj±ca pamięć, w której rodzice przegrywaj± z dziećmi!

Więcej informacji: www.KrainaPlanszowek.pl

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

• ul. Dzielna 60
  • 01-029 Warszawa