☰ menu

Oferta Biblioteki Kraków na Targach Książki

pt.-sob.
27.10-28.10.2017

Biblioteka Kraków podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Książki zaprasza nie tylko na swoje stoisko, C73 (Hala „Wisła”),  na którym będzie promowała usługi, projekty oraz własne wydawnictwa.

27 i 28 października w Dziecięcej Strefie Warsztatowej (Hala „Dunaj”) Biblioteka Kraków  zorganizuje dla dzieci w wieku 7-10 lat warsztaty „Książka obrazkowa nową formą pracy z czytelnikiem”.  Ich uczestnicy na podstawie książki Tomasza Samojlika  „Pikotek chce być odkryty” będą opowiadali historie zwierząt i stworzą książkę obrazkową do wymyślonych przez siebie historii.

Natomiast 27 października w Sali Lwów A odbędzie się panel pod hasłem „Biblioteka Kraków wobec wyzwań współczesności”.

Omówione zostaną m.in. zagadnienia  dotyczące programu, sieci bibliotek, scalenia systemów bibliotecznych, działalności wydawniczej oraz kulturalno-edukacyjnej, usług wskazujących na nowe funkcje biblioteki publicznej w XXI wieku.

Szczegóły na www.biblioteka.krakow.pl