☰ menu

Wielkie ludy przeszłości – nowa seria dla dzieci

Wielkie ludy historii GRECY
śr.-śr.
04.04-18.04.2018

Wydawnictwo RM w marcu i w kwietniu br. planuje premierę nowego cyklu książek dla dzieci pt. WIELKIE LUDY PRZESZŁOŚCI. Seria, na którą będą składały się cztery tytuły pozwoli małym Czytelnikom odkryć cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji!

Pierwsze dwie książki z serii poświęcone odpowiednio Grekom i Rzymianom będą dostępne na rynku od 23 marca 2018 r., natomiast publikacje poświęcone Egipcjanom i Wikingom od 20 kwietnia br.

Publikacje przeznaczone będą dla dzieci od 8 roku życia.

Wielkie ludy historii

GRECY

Odkryj cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji! Przeczytaj opowieść pełną wielu ciekawych informacji o Grekach!

Ilustrowana książka dla dzieci opowiada o Grekach, założycielach cywilizacji, którzy stworzyli funkcjonujące po dziś dzień normy działania społeczeństw.

W książce pt. ,,Wielkie ludy historii” młodzi Czytelnicy znajdą informacje o uzbrojonych żołnierzach, wielkich matematykach, błyskotliwych myślicieli… i sportowcach.

Autor: Christian Hill
Format: 140×190
Oprawa: Oprawa miękka
Wydawnictwo RM

Wielkie ludy historii
Rzymianie

Rzymianie, inżynierowie starożytności, stworzyli fundamenty współczesnego świata. Ich życie mali czytelnicy poznają dzięki ilustrowanej książce pt. ,,Wielkie ludy historii. Rzymianie”.

Autor: Christian Hill
Format: 140×190
Oprawa: Oprawa miękka
Wydawnictwo RM

Patronat medialny nad publikacjami sprawuje Miasto Dzieci.pl oraz magazyn dla dzieci Świerszczyk.