☰ menu

dzień dziecka
niedz.
04.06.2017
Miejski Dzień Dziecka odbędzie się 4 czerwca w pasażu Schillera i na ul. Piotrkowskiej. Zabawa z wieloma atrakcjami dla najmłodszych i nieco starszych łodzian rozpocznie się o godz. 11 i potrwa cztery godziny.

Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń kolejny raz zapraszają mieszkańców do wspólnej zabawy. – Przygotowaliśmy dziesiątki atrakcji. Będzie nauka chodzenia na szczudłach, turniej gry w kręgle, konkursy sprawnościowe. Będzie też coś dla małych naukowców i teleskop słoneczny oraz wiele innych propozycji – wylicza Dominika Kawczyńska z ŁCW.

W organizację Miejskiego Dnia Dziecka aktywnie włącza się Urząd Miasta Łodzi, w tym pracownicy Wydziału ds. Zarządzania Kadrami UMŁ oraz partnerzy wydarzenia. – Mamy nadzieję, że na reprezentacyjną ulicę miasta zawita tysiące dzieciaków. Zapraszam, bo będą tory przeszkód, boiska piłkarskie, wata cukrowa, scena z programem artystycznym. Dla dzieci występujących z pokazami będziemy mieli gadżety i przekąski – zachęca menedżer ulicy Piotrkowskiej Piotr Kurzawa.