☰ menu

Psi Patrol Live: Wielka piracka przygoda już wkrótce w 5 polskich miastach! Wygraj zaproszenie na spektakl!

Psi Patrol Live: Wielka piracka przygoda
sob.-wt.
26.10-05.11.2024
Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” zbliża się wielkimi krokami! To produkcja pełna akcji i muzyki, oparta na słynnym animowanym serialu dla dzieci „Psi Patrol”. Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol® Live! „Wielki wyścig”, który w 2022 roku zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

AHOJ PRZYGODO! Już niecały  miesiąc pozostał do pierwszych przedstawień Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” w Polsce! Nie przegapcie okazji do zobaczenia całej paczki Rydera i piesków na trasie tego wyjątkowego spektaklu:

Katowice, Spodek, 16-17.11 2024
Kraków, TAURON Arena, 22-24.11 2024
Warszawa, COS Torwar, 28.11-01.12 2024
Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA, 6-8.12 2024
Łódź, Atlas Arena, 13-15.12 2024

Już 16 listopada pierwsze spektakle Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” odbędą się w Katowicach, a w kolejnych tygodniach przygoda przeniesie się do Krakowa, Warszawy, Gdańska/Sopotu i Łodzi! A więc… wszystkie łapy na pokład! Nie przegapcie PSIastycznej okazji do zabawy z Ryderem i jego paczką na trasie przedstawienia Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” w polskiej wersji językowej.
Bilety w sprzedaży od 99 zł + 5% opłaty serwisowej na stronie: alterartshow.pl

CO ZOBACZYMY W SPEKTAKLU?
Podczas przedstawienia Psi Patrol® Live! “Wielka piracka przygoda” burmistrzyni Goodway starannie przygotowuje Zatokę Przygód na Dzień Pirata. Kiedy Kapitan Turbot wpada do ciemnej, tajemniczej jaskini, na ratunek rusza Psi Patrol! Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky i Zuma pomagają kapitanowi i odkrywają zagadkową mapę do pirackiego skarbu, która staje się początkiem wspaniałej przygody. Sytuacja się komplikuje, gdy burmistrz Humdinger próbuje jako pierwszy zdobyć skarb dla Mglistej Osady.
Szczeniaki będą potrzebowały wszystkich łap na pokładzie, łącznie z pomocą najnowszego psiaka, który usłyszy każdy dźwięk… Trackera! Dzięki pracy zespołowej, heroicznym zdolnościom ratunkowym i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów, pieski łapią wiatr w żagle!

UWAGA! Konkurs!

Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia na spektakl – jedno zaproszenie w Krakowie i jedno w Warszawie!

Aby je zdobyć, należy do 5 listopada przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Psi Patrol Live, a w treści podać swoje imię i nazwisko, wybrane miasto (Kraków lub Warszawa) oraz odpowiedź na pytanie: Jak nazywają się bohaterowie Psiego Patrolu?
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol® Live! obejrzało już 5,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. Publiczność, która przychodzi na przedstawienie spotyka się z psiakami i aktorami – są wtedy naprawdę blisko swoich ulubionych postaci z bajki. Pieski dla dzieci są jak gwiazdy rocka – wiedzą wszystko na ich temat i są przeszczęśliwe, gdy mogą zobaczyć je na żywo! Psi Patrol® Live! to interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu, angażujące publiczność i pozwalające reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Nie może Was tam zabraknąć!

CENY BILETÓW:
Kategoria 1: 249 zł + 5% opłaty serwisowej