☰ menu

Półkolonie „Na historycznym szlAKu!” coraz bliżej!

krakowa lato muzeum armii krajowej

Półkolonie „Na historycznym szlAKu!” coraz bliżej!

pon.
08.08.2016
Uczestnicy wybiorą się do Bochni śladami rotmistrza Witolda Pileckiego, poznają tajniki pracy polskich wywiadowców, zobaczą fragmenty ekspozycji Muzeum AK, codziennie będą też uczestniczyć w zajęciach warsztatowych. Muzeum AK zaprasza do podążania historycznym szlakiem miłośników przygód w wieku od 7 do 13 lat.

Ramowy program:

„Panteon wielkich Polaków”

–  zajęcia edukacyjne oraz integracyjne i ruchowe w parku Jordana
„Służby mundurowe” – spotkanie ze strażakami i wojskiem.
„Szlakiem rtm. Witolda Pileckiego”   – wycieczka do Bochni – miasta, w którym ukrywał się rtm. Witold Pilecki po uciecze z obozu w Auschwitz.
„Wojsko dawniej i dziś ” – Spotkanie z kombatantem oraz żołnierzem aktywnym zawodowo. Wizyta w jednostce wojskowej.
„Patriotyczny Kraków”-  zwiedzanie zakątków miasta, w których prowadzono działalność konspiracyjną. Wizyta w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Gra terenowa.

Turnusy:
I . 4 – 8 lipca (poniedziałek – piątek)
II. 11 – 15 lipca (poniedziałek – piątek)

III. 1 – 5 sierpnia (poniedziałek – piątek)
IV. 8– 12 sierpnia (poniedziałek – piątek)

Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 16:00.

Zapisy pod adresem: rezerwacja@muzeum-ak.pl lub pod numerem telefonu: 12 410 07 70

Koszt uczestnictwa w półkoloniach wynosi 60 zł za jeden dzień zajęć (300 zł za turnus). Cena zawiera dwudaniowy obiad, ubezpieczenie, bilety wstępu oraz komunikacji miejskiej.

Przy zapisie 2 uczestników (rodzeństwo), naliczany będzie rabat w wysokości 20 % zł (cena wyniesie 48 zł za dzień za każdego uczestnika). Respektujemy również Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Cena biletu z Kartą wynosi 30 zł za każdego uczestnika za każdy dzień zajęć.

Szczegóły: http://www.muzeum-ak.pl/wydarzenia/formatka.php?idwyb=1004