☰ menu

Paradnie i cyrkowo - Dzień Dziecka z VIVO! Lublin
sob.
28.05.2022
Powodów do odkrywania w sobie dziecięcej spontaniczności może być mnóstwo i nieważne, czy mamy 5, 15 czy 50 lat! Przekonamy się o tym już 28 maja podczas Cyrkowego Dnia Dziecka w Lublinie. Będzie mnóstwo okazji do fantastycznej zabawy, śmiechu i radości!

Sobotnie atrakcje wystartują przed południem, a cyrkową paradę można będzie spotkać zarówno na terenie VIVO!, jak i w centrum miasta. Podczas przemarszu kolorowej grupy zobaczycie magików, tancerzy, szczudlarzy, żonglerów, mima, wrotkarki, klauna czy monocyklistę. Będą animacje, specjalne pokazy i okazja do zdjęć!

Z kolei już w samym VIVO!  na dzieci czekać będą animatorzy, którzy zaproszą je do udziału w zabawowych szaleństwach. Pojawią się stanowiska, na których cyrkowcy uczyć będą chodzenia na szczudłach czy żonglowania. Będzie też wata cukrowa dla wszystkich łasuchów, balonowe zoo, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże. O dodatkową dawkę śmiechu zadba zabawny klaun. Będą również balony – nagrody za zakupy!

W programie:

Animacje dla dzieci w strefach stałych na placu eventowym, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, wata cukrowa oraz:

12-12:50 – przejście parady przez VIVO!

12:50-13:45 – animacje, zdjęcia, pokazy

14:00-14:50 – przejście parady przez centrum miasta

14:50-15:45-  animacje, zdjęcia, pokazy

16-16:50 przejście parady przez VIVO!

16:50-18:00 animacje, zdjęcia, pokazy

Zapraszamy! Szczegóły wydarzenia na: www.vivo-lublin.pl