☰ menu

Kreatywne Duplo na safari

sob.
25.02.2017
Wyprawa wesołym pociągiem na safari. Już podczas najbliższych zajęć mali uczestnicy wybiorą się na wycieczkę wesołą lokomotywą. Celem naszej wyprawy będzie safari oraz dżungla pełna dzikich zwierząt. Nie zwlekaj, zapisz swoją Pociechę już dziś.

Zapraszamy do nas już 25.02 (sb.), godz. 9.45-10.30

Zapisy do grupy nadal trwają, nie zwlekaj – dołącz już dziś.

Kreatywne Duplo
Są to zajęcia skierowane do najmłodszych dzieci i ich rodziców lub opiekunów. W trakcie warsztatów maluchy bawią się wraz z rodzicami w grupie rówieśników. Do zabawy wykorzystujemy klocki LEGO Duplo oraz LEGO Soft, a także kolorowe chusty, bębenki, piłki i wiele innych materiałów edukacyjnych. Każde spotkanie to inny temat przewodni a dopasowane zabawy rozwijają kreatywność, sprawność manualną, koordynację wzrokową. Podczas zajęć najmłodsi z pomocą rodziców mają szansę zbudować własną konstrukcję ucząc się przy tym rozpoznawania kolorów, kształtów, czy relacji przestrzennych. Nie zabraknie także zabaw ruchowo-muzycznych pozwalających wyrazić własne emocje, kształtować koordynację słuchowo-ruchową, wspomagać wyobraźnię i pamięć. W zajęciach dziecko uczestniczy z jedną osobą dorosłą.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i adresowane są do dzieci w wieku 2 – 3,5 lat.

Cena:
Pojedyncze wejście na zajęcia: 35 zł
Karnet na 4 spotkania: 100 zł (ważny 5 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)
Karnet na 8 spotkań: 190 zł (ważny 10 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)
Karnet na 16 spotkań: 360 zł (ważny 20 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)