☰ menu

pt.-sob.
31.05-01.06.2019
Klockowe szaleństwo w Czyżynach

Kilka tematycznych stref budowania z klocków,  zbudowane rękami dzieci makiety miasteczek, konkursy na najbardziej kreatywnego budowniczego oraz możliwość spotkania postaci z krainy LEGO® – to tylko niektóre z bezpłatnych atrakcji, jakie będą czekać na najmłodszych w ramach obchodów Dnia Dziecka w CH Czyżyny w piątek oraz sobotę, w godz. 11.00-19.00.

W programie wydarzenia znajdą się aktywności dla całej rodziny, w tym animacje dostosowane do dzieci w różnym wieku oraz ich zainteresowań. W specjalnie utworzonych strefach i makietach miasteczek najmłodsi będą mogli popuścić wodze fantazji i oddać się klockowemu szaleństwu budowania z klocków LEGO® wszystkiego tego, co podpowie im wyobraźnia.

Na dziewczynki czekać będzie Miasteczko Heartlake, gdzie będą mogły spotkać Andreę, Emmę, Mię, Olivię i Stephanie, czyli paczkę radosnych, ciekawskich oraz nieco ekscentrycznych przyjaciółek znanych z serii LEGO® Friends, a także dzielić z nimi hobby takie jak muzyka, sztuka, sport, miłość do zwierząt czy przyrody.

Z kolei chłopcy trafią do Miasteczka LEGO® City, w którym poznają smak prawdziwej przygody i będą mieli możliwość wcielić się w bohaterów serii m.in. strażaka, policjanta, lekarza, pilota myśliwca czy badacza aktywnych wulkanów.

Podczas wydarzenia zorganizowanego w CH Czyżyny nie zabraknie również atrakcji dla maluchów. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji „basen” wypełniony klockami LEGO® Duplo oraz  setki kolorowych klocków, z których będą budować swoje pierwsze niepowtarzalne konstrukcje. Co więcej, podczas inspirujących ćwiczeń i wspólnej zabawy z rodzicami, będą mogli poznać literki, cyfry, kształty i kolory.

Zaplanowane są także konkursy z nagrodami – niespodziankami, w których dzieci pod okiem animatorów będą tworzyć różnorodne modele na zadany temat oraz prezentować swoje dzieła na scenie – makiecie miasteczka.

Atrakcje w ramach „Miasteczka LEGO” będą czekały na dzieci na pasażu CH Czyżyny. Start imprezy o godz. 11.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.