☰ menu

godz. 10.00 – 14.00

Plener plastyczny "Kolorowe Prawa Dziecka" w ramach Tygodnia Dzieci

w Parku Miejskim im. T. Kościuszki w Zgierzu

Akcja plastyczna zorganizowana z okazji Dnia Dziecka we współpracy ze Stowarzyszeniem Artystów "Młyn", która odbędzie się w Parku Miejskim. W ramach "Kolorowych Praw Dziecka" dzieci będę we wskazanych miejscach ilustrować kolorową kredą wylosowane wcześniej, wybrane na podstawie Konwencji – Prawa Dziecka.

W godz. 10.00-14.00 w plenerze mogą brać udział zorganizowane grupy ze szkół i przedszkoli, natomiast do godz. 17.00 zapraszamy wszystkie pozostałe dzieciaki.

Klasy (grupy) należy zgłaszać telefonicznie do Centrum Kultury Dziecka (tel. 509 719 665), do 21 maja, do godz. 20.00; koordynator akcji – Wojciech Walczak. Grupy będę zapraszane na konkretną, umówioną godzinę, co pozwoli sprawnie przeprowadzić akcję.

CKD zaprasza wszystkie dzieci na darmową loterię z upominkami z okazji Dnia Dziecka.

Więcej informacji:
www.ckd.miasto.zgierz.pl